16 C
Rzeszów
czwartek, 11 sierpnia, 2022
+

  Czy to zapowiedź samorządowej współpracy Ministra Warchoła i Marty Niewczas?

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dzisiaj kandydat na urząd prezydenta Rzeszowa spotkał się z Martą Niewczas, o czym wspomniał na swoich social mediach. Czy wróży to współpracę w sztabie Ministra dr hab. Marcina Warchoła? Czy to będzie szok dla opozycji?

  Marta Niewczas to sześciokrotna mistrzyni świata w karate tradycyjnym, wielokrotna mistrzyni Europy i Polski, doktor nauk o kulturze fizycznej, ale oprócz tego to również aktywnie działający samorządowiec i radna trzech kadencji Rady Miasta Rzeszowa. To także była kandydatka do Parlamentu Europejskiego i Sejmu. Obecnie prowadzi własną Akademię Karate Tradycyjnego w Rzeszowie.

  źródło: FB @warcholpl

  Mistrzyni wciąż aktywnie włącza się w życie miasta, zwłaszcza teraz, gdy będzie wybierany przyszły prezydent Rzeszowa. W mediach społecznościowych Marta Niewczas wprost pisała, aby w tej rozpoczynającej się walce, dać szanse młodym.

  Zaczyna się walka o tron… Oddajmy władzę w naszym mieście ludziom młodym. Stara ekipa powiedziała już wszystko. Wsłuchajmy się w młodość. Oni mają inne spojrzenie na rzeczywistość i pozwólmy im ją zmieniać. Jestem pewna, że świat w którym żyjemy stanie się radosny, poukładany i innowacyjny.

  – czytamy.

  Czy dzisiejsze spotkanie Marty Niewczas i Marcina Warchoła może być zapowiedzią, dołączenia mistrzyni świata w karate tradycyjnym do komitetu wyborczego Ministra Warchoła? Niewątpliwie byłoby to niesamowite wzmocnienie sztabu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -