7,4 C
Rzeszów
piątek, 26 lutego, 2021

The Freeborn Brothers wystąpią w ramach cyklu koncertów Estrada Studio Live

Kolejny koncert online w ramach Estrada Studio Live już 5 marca o godzinie 20.00. Tym razem gościem będzie zespół The Freeborn Brothers. Sami...
+

  Heiro Rzeszów zwyciężyło z Kamionką Mikołów pięć do trzech

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Heiro Rzeszów w pierwszej lidze przegrało aż trzy mecze pod rząd, ale podczas rozgrywki z Kamionką Mikołów wreszcie sięgnęło po 3 punkty.

  Drużyna Heiro zagrała w składzie: Piszczek, Buczkowski – Fedan, Skalski, Sarzyński, Pawlak oraz Przybyło, Hady, Moszczyński, Warzybok, Dmitriiev, Gąsior.

  Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy, bowiem już w 51 sekundzie Sebastian Fedan wyprowadził Podkarpackie Dziki” na prowadzenie. Goście wyrównali po rzucie z autu, a akcji sfinalizował Kamil Skoczykłoda. 

  fot. materiały prasowe Heiro Rzeszów

  Po przerwie Heiro wyszło na prowadzenie w 24 minucie. Sarzyński znakomicie rozegrał rzut wolny z Pawlakiem i ten drugi umieścił piłkę w siatce. W 28 minucie po rzucie z auto Fedan zagrał piłkę do Pawlaka, który mocnym strzałem podwyższył na 3-1. W 30 minucie po strzale z autu Dmitriieva piłka znalazła się w siatce gości, ale po konsultacji sędziowie nie uznali bramki. Kilkanaście sekund po tej sytuacji Pasierbek zdobył z rzutu wolnego gola dla Kamionki. Dwie i pół minuty później już był remis, a zabójczą kontrę gości wykończył Michał Król. W 38 minucie po przejęciu Gąsiora i szarży Bartłomieja Przybyło Heiro wróciło na prowadzenie.

  W końcówce przy grze z lotnym bramkarzem gości, piłkę przejął Moszczyński i ustalił wynik meczu na 5 do 3 dla “Podkarpackich Dzików”

  źródło: materiały prasowe Heiro Rzeszów

  Heiro Rzeszów – Kamionka Mikołów 5-3 (1-1)
  1-0 Fedan (0:51)
  1-1 Skoczykłoda (16:47)
  2-1 Pawlak (23:15)
  3-1 Pawlak (27:34)
  3-2 Pasierbek (30:03)
  3-3 Król (32:28)
  4-3 Przybyło (37:08)
  5-3 Moszczyński (38:57)

  fot. materiały prasowe Heiro Rzeszów

  Cały mecz można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/TcmCFfYWQcs.

  źródło: materiały prasowe Heiro Rzeszów

  Gratulujemy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -