sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Podziały w Klubie PiS?

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Radni z Klubu PiS w Sejmiku Województwa Podkarpackiego nie są jednomyślni w sprawie Szpitala przy Ul. Szopena lub odpowiedniej kandydatury w wyborach na prezydenta Miasta Rzeszowa? Czy w Podkarpackim Prawie i Sprawiedliwości zaistniał w ostatnich dniach jakiś konflikt wewnętrzny?

  Radny Jacek Kotula, wstawił dziś post na swój portal społecznościowy, w którym opisuje sytuacje jaka panuję, w tym momencie w Klubie PiS. W tekście nawiązuję do planowanego wyrzucenia jego osoby z sejmiku oraz do nadchodzących w mieście wyborów.

  Jestem jak nigdy przekonany, że działam w słusznej sprawie, w słusznych zawodach wystąpiłem. To wy wszyscy zastanówcie się, czy nasi wyborcy godzą się na to, co dzieje się w szpitalu przy Szopena w Rzeszowie.

  – piszę w kierunku swoich sejmikowych kolegów radny.

  Jacek Kotula wprost mówi o bieżącym, fundamentalnym problemie o charakterze personalno-systemowym, który panuję w partii. Wspomina dyskusyjną sprawę wyborów prezydenta Rzeszowa.

  Nie chcę się wypowiadać, Marcin Warchoł jest dobrym, czy złym kandydatem. Zapytajmy jednak, dlaczego jeden z podmiotów Zjednoczonej Prawicy zdecydował działać samodzielnie?

  – stawia pytanie członek sejmiku.

  To nie polegało na tym, iż Tadeusz Ferenc był świetnym prezydentem. Po prostu. Wiadoma osoba, kierownictwo PiS w okręgu 23 nie życzyła sobie konkurencji, jaką mógłby zostać prezydent z PiS w stolicy województwa. Co się dziwić, że ci w Zjednoczonej Prawicy, którzy nie chcieli grać dalej z wyborcami w taką fałszywą grę, postanowili działać na własną rękę?

  – odpowiada na zadane wcześniej pytanie.

  Jak podaję radny zastanawiające jest, że w sejmiku urządzane są oddzielne obrady różnych części Klubu, w którym do tej pory nie było żadnych konfliktów.

  O co więc chodziło temu, kto realizował taki plan? Sądzę, że też świetnie wiecie…

  – podsumowuję post.

  Na końcu Jacek Kotula, apeluję do kolegów i koleżanek.

  Jeśli chcecie by nadal było jak jest – wyrzućcie mnie. Jeśli jednak jesteście gotowi, by po raz kolejny nie poddać się manipulacjom wiadomej osoby będę oczekiwał, iż jeśli zostanę wraz z wami, zrobimy z tym wreszcie porządek.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com