wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Kolejny weekend szczepień w Medyku

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Szczepienia seniorów 70+ , które odbyły się w ubiegły weekend w Centrum Medycznym Medyk, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Przychodnia postanowiła powtórzyć akcję, aby jak największa ilość osób mogła się zaszczepić przeciwko COVID-19 w możliwie krótkim czasie.

  Dzięki poprzedniej akcji udało się zaszczepić ponad 2000 osób. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chętnych osób po 70 roku życia, władzę przychodni postanowiły po raz kolejny zorganizować weekend ze szczepieniami.

  źródło: materiały prasowe CM MEDYK

  W sobotę i niedzielę (20-21 lutego) wszyscy seniorzy 70+ mogą się zaszczepić w przychodni CM MEDYK przy al. Rejtana 53 w Rzeszowie w godzinach 8:00 – 20:00. Przed przyjściem konieczna jest rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu: 517194743. Na stronie https://www.medyk.rzeszow.pl/ znajduję się również gotowy formularz, który można pobrać i uzupełnić w domu, taki sam wydruk będzie dostępny także na miejscu w przychodni.

  Dzisiaj Centrum Medyczne Medyk opublikowało zachęcający do szczepień spot reklamowy. Zachęcamy do obejrzenia rezultatów tej ciekawej inicjatywy.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com