1,1 C
Rzeszów
wtorek, 2 marca, 2021

Amelia Borkowska z Rzeszowa zakwalifikowana do dalszego etapu The Voice Kids

Amelia Borkowska z Rzeszowskiego Domu Kultury oczarowała swoim występem jurorów i zakwalifikowała się do dalszego etapu telewizyjnego programu The Voice Kids. Swoją dalszą przygodę...
+

  Lekarz z Przemyśla otrzymał Laur Ziemi Przemyskiej

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W czasie pandemii praca lekarzy wiąże się z jeszcze większym ryzykiem, dlatego władze Przemyśla, postanowiły uhonorować zasługi lokalnego lekarza.

  Doktor Włodzimierz Bodnar reprezentujący Przychodnię Lekarską Optima Przemyśl oraz jej personel otrzymał w Starostwie Powiatowym Laur Ziemi Przemyskiej. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz i posłów.

  fot. materiały Przychodni Lekarskiej Optima Przemyśl

  Doktor Bodnar jest lekarzem, który wzbudził sporo kontrowersji w środowisku medycznym, ponieważ uważa, że w leczeniu COVID-19 skutecznie pomaga amantadyna.

  Lekarz otrzymał statuetkę za: “szczególne zasługi i osiągnięcia w opiece medycznej nad mieszkańcami ‘Ziemi Przemyskiej’ oraz duże sukcesy w leczeniu pacjentów chorych na COVID-19.”

  fot. materiały Przychodni Lekarskiej Optima Przemyśl

  Swoją aprobatę wobec tej decyzji wyrazili w komentarzach na Facebooku sami pacjenci, którzy określali Włodzimierza Bodnara jako lekarza z powołania, który potrafi pokazać ,,ludzkie” oblicze w podejściu do pacjenta.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -