20,4 C
Rzeszów
środa, 23 czerwca, 2021
+

  Rzeszowski Turniej E-sportowy RAM dla graczy Leauge of Legends

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Z powodu pandemii szkoły średnie zostały zamknięte, a wiele elementów życia społecznego musiało udać się na emigrację do świata wirtualnego. W związku z tym Samorządy Uczniowskie I, II, IX LO oraz Rada Młodzieży Rzeszowa stanęli na wysokości zadania i zorganizowali międzyszkolny turniej e-sportowy.

  Samorządy Uczniowskie I, II, IX LO oraz Rada Młodzieży Rzeszowa mają przyjemność przedstawić swój nowy wspólny projekt – I Rzeszowski Turniej E-sportowy RAM. Pierwsza edycja mistrzostw będzie skupiać się na grze League of Legends. W eliminacjach międzyszkolnych każdą placówkę może reprezentować maksymalnie jedna drużyna składająca się z pięciu graczy.

  Rzeszowski Turniej E-sportowy RAM to liga e-sportowa skierowana do rzeszowskich szkół średnich, z których każda może wystawić pięcioosobową drużynę graczy, reprezentujących ją w zawodach w Leauge of Legends.

  Regulamin turnieju: https://docs.google.com/…/1cBIYXUx6qLftsC…/edit…

  Osoby zainteresowane udziałem w turnieju powinny zwróciły się do swojego samorządu uczniowskiego. Termin zgłoszeń upływa 20 listopada o godzinie 23:59.

  Dokładny terminarz rozgrywek międzyszkolnych zostanie ogłoszony po zakończeniu otrzymywania deklaracji placówek i wyznaczonych przez nich zespołów. Na trzy zwycięskie ekipy czekają świetne nagrody oraz splendor i (wieczna) chwała wśród rzeszowskich szkół średnich.

  W przypadku pytań uczestnicy mogą skontaktować się z organizatorami bezpośrednio poprzez stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/ramrzeszow/.

  Zapraszamy do udziału!

  - REKLAMA -
  Poprzedni artykuł“Cichoborek” Urszula Stokłosa
  Następny artykułGala ZPP – wyniki
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -