-2,6 C
Rzeszów
środa, 20 stycznia, 2021

Rusza Rzeszów Carpathia Festiwal 2021. Jacek Cygan gościem honorowym

Rozpoczyna się XVII edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”. Wykonawcy autorskich piosenek z całego świata mają szansę zdobyć zaproszenie na wielki finał 20-22...
+

  Sanepid: kolejne 3 przypadki koronawirusa w szpitalu MSWiA

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna poinformowała w środę o kolejnych trzech osobach zakażonych koronawirusem w szpitalu MSWiA w Rzeszowie, przy ul. Krakowskiej.

  Wojewódzki sanepid w ostatnich dniach przebadał cały personel i pacjentów oddziału chirurgii – “potwierdzono 4 dodatnie przypadki, w tym  2 osoby z personelu medycznego oraz 2 pacjentów.” – powiedziała nam Dorota Gibała, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Rzeszowie. W poniedziałek informowaliśmy, że koronawirusa wykryto u pielęgniarki pracującej w tym szpitalu.

  Jednocześnie sanepid informuje, że pozostałe odnotowane w ostatnim czasie przypadki zakażeń na terenie  miasta i powiatu są niepowiązane ze szpitalem.

  Ogółem na terenie miasta Rzeszowa  i powiatu rzeszowskiego  kwarantanną objęto 544 osoby Na dzień 5 sierpnia  WSSE w Rzeszowie zaplanowała przebadanie 28 osób z kontaktu na terenie powiatu rzeszowskiego.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -