17 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
+

  Sytuacja epidemiologiczna 05.08.

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W całej Polsce odnotowano 640 nowych zakażeń koronawirusem, zmarło 18 osób. Dużo zakażeń odnotowano także na Podkarpaciu.

  W ciągu ostatniej doby w naszym regionie potwierdzono 32 nowe zakażenia, które dotyczą: 12 osób z powiatu jarosławskiego (sześć kobiet i sześciu mężczyzn)1 osoba powiat jasielski (mężczyzna), jednej osoby z powiatu kolbuszowskiego (kobieta), jednej osoby z powiatu krośnieńskiego (mężczyzna), 6 osób z powiatu lubaczowskiego (trzy kobiety i trzech mężczyzn), jednej osoby z powiatu łańcuckiego (kobieta), 3 osób z powiatu przemyskiego (dwie kobiety i mężczyzna), jednej osoby z Przemyśla (mężczyzna), jednej osoby z powiatu ropczycko-sędziszowskiego (mężczyzna), 3 osób z Rzeszowa (dwóch mężczyzn i kobieta), jednej osoby z powiat rzeszowskiego (mężczyzna) oraz jednej osoby powiat stalowowolskiego (mężczyzna).

  W szpitalu w Tomaszowie Lubelskim zmarła 93 – letnia mieszkanka powiatu lubaczowskiego.

  Wyzdrowiało kolejne 6 osób, w tym 4 mieszkańców powiatu jarosławskiego i 2 mieszkańców powiatu przeworskiego.

  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 36 osób, 2413 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 473 osoby. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 106 osób.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -