niedziela, 25 lutego, 2024
+

  Sytuacja epidemiologiczna 17.07.

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce. Na Podkarpaciu odnotowano 18 nowych zakażeń.

  18 nowych zakażeń to: 9 osób z powiatu jarosławskiego – 7 kobiet i 2 mężczyzn (wszyscy w izolacji), 3 osoby z powiatu przeworskiego – 2 kobiety i mężczyzna (wszyscy w izolacji), 3 kobiety z powiatu niżańskiego (izolacja), mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, mieszkaniec powiatu lubaczowskiego oraz mieszkaniec Przemyśla.

  Wyzdrowiało kolejne 20 osób, to 13 osób z powiatu jarosławskiego, 3 osoby z powiatu przemyskiego, 2 osoby z Przemyśla oraz po jednej osobie z powiatu stalowowolskiego oraz tarnobrzeskiego.

  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 15 osób, 2149 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 345 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 98 osób.

  „Jednocześnie informujemy, że jedna osoba została przesunięta z powiatu jarosławskiego do powiatu przeworskiego ze względu na aktualne miejsce pobytu.” – informuje Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Rzeszowie

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com