wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Poczucie własnej wartości to klucz do satysfakcjonującego życia. Obejrzyj wartościowy wykład online, na kanale WSIiZ właśnie na ten temat!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Mgr Agata Ziemiakowicz, doświadczony psycholog i psychoterapeutka, zaprasza na wykład online pt. „Poczucie własnej wartości – Twoja supermoc”, który rozpocznie się 30 kwietnia  (wtorek) o godzinie 18:00 na kanale YouTube. W trakcie wykładu Agata Ziemiakowicz, specjalista w dziedzinie psychoterapii poznawczo-behawioralnej, skupi się na kluczowym aspekcie psychicznego dobrostanu – poczuciu własnej wartości.

  Poczucie własnej wartości jest fundamentem dobrego samopoczucia i zdrowej psychiki. Agata Ziemiakowicz wyjaśni, jak to poczucie wpływa na podejmowane decyzje, relacje interpersonalne oraz ogólną jakość życia. Poprzez praktyczne wskazówki i przykłady z życia, słuchacze dowiedzą się, jak wypracować zdrowe poczucie własnej wartości, co może przyczynić się do większej satysfakcji i spełnienia w życiu codziennym.

  Agata Ziemiakowicz to nie tylko psycholog i psychoterapeutka, ale także doświadczony manager projektów międzynarodowych. Jej wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi oraz zaangażowanie w rozwój osobisty i psychologiczny sprawiają, że jest idealnym prelegentem na temat poczucia własnej wartości.

  Wykład Agaty Ziemiakowicz pt. „Poczucie własnej wartości – Twoja supermoc” jest częścią nowego cyklu wykładów psychologicznych organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Pod hasłem „Zdrowe Relacje, Zdrowa Psychika”, cykl ten ma na celu propagowanie zdrowego funkcjonowania psychicznego i budowanie satysfakcjonujących relacji międzyludzkich. Dzięki temu młodzi ludzie oraz pracownicy uczelni mogą uzyskać wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego.

  Projekt „Przybij Piątkę Nauce” to inicjatywa Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, która udostępnia materiały edukacyjne, w tym relacje z wykładów i spotkań otwartych. Dzięki temu każdy może skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów w dziedzinie psychologii i psychoterapii.

  Poczucie własnej wartości jest kluczowe dla naszego dobrostanu psychicznego. Dlatego warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów, takich jak mgr Agata Ziemiakowicz, aby lepiej zrozumieć ten ważny aspekt naszego życia i osiągnąć większą satysfakcję oraz spełnienie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com