piątek, 21 czerwca, 2024
+

  Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” zaprasza do siebie na Dzień Matki!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz”, znajdujące się przy Jasionce 952a, zaprasza na wyjątkowe święto z okazji Dnia Matki. Z myślą o mamach, centrum przygotowuje coś specjalnego. W najbliższy weekend – 25 i 26 maja w pracowni Fablab i Chemia zaplanowane są warsztaty, gdzie każdy z uczestników nauczy się tworzyć biżuterię oraz perfumy. To wspaniała okazja, aby zwłaszcza mamy, spędziły te dwa dni wyjątkowo.

  „Każda mama, choć nie nosi peleryn, jest superbohaterem. Mają niesamowitą moc miłości, cierpliwości i poświęcenia. To one potrafią zarządzać domowym chaosem z gracją i uśmiechem, potrafią znaleźć rozwiązanie tam, gdzie inni widzą problem oraz zawsze wiedzą, jak pocieszyć i podnieść na duchu. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę warsztatów dedykowaną wszystkim mamom. W najbliższy weekend, 25 i 26 maja, w pracowni Chemia w ramach warsztatów perfumeryjnych, będzie można skomponować własne, niepowtarzalne perfumy, a na zajęciach w pracowni Fablab, przy użyciu specjalistycznych narzędzi, będzie można stworzyć unikalną biżuterię.”

   – mówi Krzysztof Malinowski,

  Warsztaty perfumeryjne odbywać się będą w sobotę, w godzinach – 13:45, 16:00, 18:15 oraz w niedzielę, w godzinach: 13:45, 16:00, 18:15. Każde z nich potrwa 1,5 godziny, w maksymalnie 16-osobowej grupie. Koszt takich zajęć to 25 zł od osoby. Jeśli chodzi o zajęcia z tworzenia biżuterii, w sobotę odbywać się będą w godzinach – 13:45, 16:00, 18:15, oraz w niedziele, o  13:45, 16:00, 18:15. Podobnie, trwać będą półtorej godziny, tak samo w maksymalnie szesnastoosobowych grupach, za 25 zł.

  Podczas trwania jednych, z zajęć każda uczestniczka będzie miała okazję spróbować stworzyć własną biżuterię z dostępnych w PCN materiałów oraz narzędzi. Jak zapowiadają organizatorzy będzie bardzo dużo materiałów do wyboru, z których będzie można zrobić piękne świecidełka. Z kolei warsztaty związane z tworzeniem własnych perfum, sprawią, że uczestnicy zgłębią tajniki powstawania pachnących flakoników, a na koniec zabiorą je sobie do domu!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com