sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  Mirosław Osetek nowym zastępcą Burmistrza Głogowa Małopolskiego

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Burmistrz Głogowa Małopolskiego, Tomasz Skoczylas, powołał zastępcę. Od 9 maja bieżącego roku, Mirosław Osetek objął stanowisko wiceburmistrza.

  Obowiązki nowego zastępcy obejmować będą bezpośredni nadzór nad Referatem Podatkowym, Referatem Gospodarki Komunalnej, Referatem Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, Referatem Ośrodka Sportu i Rekreacji, wieloosobowym stanowiskiem ds. geodezji i nieruchomości, Strażą Miejską oraz Komendantem MG OSP w Głogowie Małopolskim.

  Naszym głównym i wspólnym celem jest działanie na rzecz dobra i rozwoju Gminy Głogów Małopolski. Liczę na udaną i owocną współpracę – powiedział burmistrz Głogowa Małopolskiego, Tomasz Skoczylas. – Pełnienie roli wiceburmistrza to nie tylko zaszczyt, ale również, a może i przede wszystkim – odpowiedzialna i wymagająca praca- dodał burmistrz

  Tomasz Skoczylas, burmistrz Głogowa Małopolskiego

  Mirosław Osetek wspierał mieszkańców w sprawach związanych z ochroną środowiska, w tym w wyjaśnianiu spraw związanych z SARIĄ w Przewrotnem.

  Mirosław Osetek urodził się 30.10.1981 roku. Jest absolwentem studiów wyższych na kierunku Edukacja Techniczno – Informatyczna Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończył również studia podyplomowe: na kierunku Zapewnienie jakości w produkcji lotniczej na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej oraz z Zakresu Rolnictwa dla absolwentów nierolniczych studiów wyższych na Uniwersytecie Rzeszowskim. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku managera. Przed objęciem posady wiceburmistrza był dyrektorem sprzedaży i jakości w firmie BOLTFAST GROUP Sp. z o.o.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com