środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Marszałek Władysław Ortyl zainaugurował kampanię do Parlamentu Europejskiego

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W piątek 17 maja, kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego rozpoczął oficjalnie marszałek województwa Władysław Ortyl, który kandyduje z listy PiS. Podczas wystąpienia w Mielcu, Ortyl omówił priorytety swojego ugrupowania, z naciskiem na zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Polski i regionu.

  W trudnych czasach od liderów wymaga się podejmowania odważnych
  decyzji, dlatego postanowiłem kandydować w wyborach do Parlamentu
  Europejskiego – tak Władysław Ortyl tłumaczył swoją decyzję o
  starcie w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Marszałek województwa
  podkarpackiego spotkaniem z dziennikarzami na mieleckim rynku
  zainaugurował swoją kampanię wyborczą.

  Społeczeństwo oczekuje konsekwentnego działania na rzecz dużych i przyszłościowych inwestycji. Jak nas uczy przeszłość wiele spraw, działań decyzji, ma początek właśnie w Brukseli. Tam trzeba być i skutecznie działać. Moje doświadczenie w samorządzie, w Komitecie Regionów i wcześniejsze w pracy parlamentarnej czy w ministerstwie mogę wykorzystać w Parlamencie Europejskim

  Władysław Ortyl, kandydat do Parlamentu Europejskiego

  Kampania wyborcza obecnego marszałka województwa podkarpackiego nieprzypadkowo rozpoczęła się w Mielcu. Władysław Ortyl podkreślił, że miasto zyskało wiele dzięki obecności Polski w Unii Europejskiej, w tym między innymi rewitalizację rynku w Mielcu. Ortyl, który jest związany z Mielcem zarówno zawodowo, jak i prywatnie, zaznaczył, że Unia Europejska ma coraz większy wpływ na różne obszary naszego życia.

  Władysław Ortyl podkreślił zdecydowanie, że start w wyborach do europarlamentu to praca zespołowa, bo w pierwszej kolejności liczy się wynik jaki zdobędzie cała lista.

   Startujemy dla ważnych spraw i przyszłości. Mamy mocną listę od numer 1 aż do 10. To lista ułożona pod grę i wynik całej drużyny.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com