środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Niedzielna XI DYCHA Głogowska za nami

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W niedzielę, 19 maja, ulicami Gminy Głogów Małopolski odbył się coroczny bieg „Dycha Głogowska”. Pogoda dopisała, a uczestnicy i publiczność licznie przybyli na to wydarzenie. Honorowym gościem imprezy była Teresa Kubas-Hul, Wojewoda Podkarpacki, która objęła zawody honorowym patronatem.

  Pamiątkowe medale, puchary i nagrody laureatom wręczył burmistrz Głogowa Małopolskiego, Tomasz Skoczylas, Wojewoda Podkarpacki – Teresa Kubas-Hul oraz Wiceburmistrz – Mirosław Osetek. Imprezami towarzyszącymi był bieg przedszkolaka oraz Marsz Nordic Walking.

  Dziękuję organizatorom – szczególnie p. Andrzejowi Zwierzchowskiemu, który czuwał, by wszystko odbyło się zgodnie z planem; wolontariuszom – za ręce gotowe do pracy; strażakom z gminnych OSP, którzy zadbali o bezpieczeństwo na trasie; medykom, którzy czuwali nad zdrowiem zawodników i wreszcie Wam – Drodzy Uczestnicy. Bez Was, nawet najlepiej zorganizowana impreza nie miałaby sensu

  Tomasz Skoczylas, burmistrz Głogowa Małopolskiego

  łopolski, której również jestem mieszkanką, przoduje w organizacji imprez sportowych w naszym regionie. „Dycha Głogowska”, „Bieg Zeloty”, „Triathlon im. A. Ładosia”, to tylko niektóre, spośród corocznych zawodów, które gromadzą sportowców i kibiców z całego województwa. Gratuluję!

  Teresa Kubas-Hul, wojewoda Podkarpacki
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com