piątek, 21 czerwca, 2024
+

  Zmarł Stanisław Sienko wieloletni zastępca prezydenta Rzeszowa

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W czwartek 16 maja w wieku 63 lat zmarł Stanisław Sienko dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych w Rzeszowie. O czym poinformowała szkoła, której był dyrektorem. Przez 14 lat pełniący funkcję zastępcy prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca.

  Przez 14 lat pełnił funkcję zastępcy Tadeusza Ferenca, po czym zakończył pracę w ratuszu w lutym 2021 roku. Następnie podjął zatrudnienie jako zastępca dyrektora laboratorium w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji. Wkrótce potem Stanisław Sienko zwyciężył w konkursie na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie. Objął tę funkcję po Małgorzacie Nowosielskiej, która przez dwa lata po przejściu na emeryturę poprzedniego dyrektora pełniła jego obowiązki.

  Ze smutkiem piszę te słowa… zmarł Stanisław Sienko, który przez 14 lat pracował dla Rzeszowa i rzeszowian jako Zastępca Prezydenta Miasta. Kochał sport, szczególnie piłkę nożną, był wielkim fanem Stali Rzeszów. Pomagał wszystkim klubom sportowym, ale Jego oczkiem w głowie zawsze była także edukacja dzieci i młodzieży, dlatego tak wiele radości sprawiała Mu praca dyrektora Elektronik – Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie.

  Panie Prezydencie, Stanisławie, dzięki Tobie Rzeszów jest dziś pięknym miastem, fajnych i mądrych młodych ludzi.

  napisał prezydent Konrad Fijołek, na swoich mediach społecznościowych.
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com