środa, 22 maja, 2024
spot_img
+

  Odkryj egzotyczny świat zwierząt i roślin na organizowanym wydarzeniu na rzeszowskim Podpromiu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Tego jeszcze w Polsce nie było! Zapraszamy Cię na niezapomniane doświadczenie podczas Exoticarium – targów terrarystycznych, które odbędą się już po raz drugi! To wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane przez pasjonatów egzotyki, zapewni Ci niesamowite przeżycia i poznanie fascynującego świata egzotycznych zwierząt, roślin i akcesoriów. To ogromna przestrzeń w nowoczesnym obiekcie Hali Podpromie, gdzie będziesz mógł w spokoju podziwiać egzotyczne stworzenia przygotowane na targi.

  Spotkasz wiele niezwykłych zwierząt, w tym węże, skorpiony, pająki, mrówki, agamy, gekony, żółwie, modliszki i wiele więcej! Poznasz także świat akwarystyki oraz roślin akwariowych, specjalistyczne pokarmy dla zwierząt akwariowych i wszystko, czego potrzebujesz do swojego akwarium. Przedstawiciele sklepów zoologicznych oraz hodowcy zaprezentują najnowsze trendy w terrarystyce, akcesoria i pokarm dla twoich egzotycznych pupili. Wymienisz się doświadczeniami z innymi miłośnikami terrarystyki i roślin egzotycznych.

  Zobaczysz niezwykłe zwierzaki, których nie spotkasz na co dzień, w tym Gekona Orzęsionego Axanthic, Amblypygi (rodem z Harrego Pottera), największego pająka na świecie – Dorosłą Samicę Theraphosa Blondi i wiele więcej!

  Wybierz się już 26 maja, do Hali Podpromie, przy ul. Podpromie 10, do Rzeszowa, w godzinach od 10 do 18. Jest to niedziela, więc na pewno wygospodarujesz wolne, by zabrać najlepiej całą rodzinę z dziećmi  przeżyć niezapomnianą przygodę z roślinami oraz zwierzętami egzotycznymi, w samym centrum Rzeszowa!  

  Bilety dostępne są na stronie: https://biletyna.pl/targi/Targi-terrarystyczne-Exoticarium/Rzeszow. Zachęcamy wszystkich ciekawskich do udziału w tym wydarzeniu!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com