wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Wiemy, które gwiazdy i o której godzinie wystąpią po kolei na scenie rzeszowskich juwenaliów!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Juwenalia, to największe takie wydarzenie studenckie, na które czekają szczególnie uczniowie uczelni wyższych, każdego roku, by wspaniale się pobawić. To właśnie dla nich organizowane są co roku, przez wiele już lat przede wszystkim koncerty, na których gromadzą się najwięksi, topowi artyści muzyczni, by na dużej scenie zaśpiewać swoje kawałki. W tym roku, impreza jest szczególna. Do naszego miasta, Rzeszowa przyjedzie bardzo dużo popularnych gwiazd, które na dużej scenie, na terenie miasteczka Politechniki Rzeszowskiej zagrają wspaniały koncert. Cóż, nie możemy się tego wszystkiego już doczekać. Zapowiada się wspaniała rozrywka, najlepsza impreza, przednia zabawa. Pisaliśmy na bieżąco, jakiś czas temu, kto pojawi się na juwenaliach i zaśpiewa. Teraz, podsumowujemy wszystkich artystów, którzy wystąpią w ciągu dwóch dni – od 10 do 11 maja 2024 roku i podajemy dokładne godziny, o których wystąpią.

  Które gwiazdy wystąpią?

  Impreza wystartuje w piątek, o godzinie 14:30, gdzie studenci, w kreatywnych przebraniach zgromadzą się, by razem oficjalnie rozpocząć Rzeszowskie Juwenalia. Na Rzeszowskim Rynku zaśpiewają wtedy też zespoły Bimbronauci oraz Lorum. Zatańczy Studencki ZPiT Połoniny. Przedstawicielowi studentów, zostanie na dużej scenie przekazany klucz do miasta Rzeszowa, a trochę później, bo o godzinie 16:30 wyruszy z rynku barwny korowód, który przejdzie ulicami miasta, by finalnie dotrzeć do miasteczka Politechniki Rzeszowskiej, gdzie będzie odbywała się cała impreza, łącznie z koncertami.

  Na Scenie Głównej, pierwszego dnia juwenaliów, 10 maja wystąpią: Enej, Lady Pank, Monika Brodka (miała wystąpić Daria Zawiałow, ale w wyniku nagłej choroby musiała odwołać koncert) zespół – laureat konkursu „Kill me with the music” – Eter, Strachy na Lachy. Dzień później, 11 maja w tym samym miejscu, na największej scenie, zaśpiewają: Golec Uorkiestra, Kayah, Dżem oraz także laureaci tego samego konkursu studenckiego – Bzdyra / Demidowski i Kwiat Jabłoni.

  A jeśli chodzi o scenę hip-hopową, to fani takich rytmów będą po prostu zachwyceni. Pierwszego dnia, wystąpi O.S.T.R., PRO8L3M, UNDERWAVE, KIZO oraz RETO. Następnego dnia, w sobotę, wystąpią – GIBBS, PALUCH, RÓW BABICZE, ŻABSON oraz SMOLASTY.

  Będzie przygotowana jeszcze jedna scena podczas trwania imprezy. Na scenie the Grand One Stage, 10 maja zagrają C-BOOL, ADAM THE GREAT, MAVE., SANDPOKRES, DIVINERS, SRTYKKY, DJ KRISS. Z kolei kolejnego, sobotniego dnia, wystąpią – TRIBBS, KUBA & NEITAN, DJ ALEX, CREAM, DJ ADI, HEADSTER, BART QUKX, OLIVIA GRANT.

  Dodatkowymi, zaplanowanymi przez organizatorów atrakcjami będą: specjalna strefa Lord Jack, SILET DISCO, STREFA BIESZCZADZKA, wesołe miasteczko, strefa barbera, pokaz fajerwerków, oraz tzw. juwenaliowa pobudka.

  Jednym słowem czeka nas spora dawka muzyki. W ciągu tych dwóch dni, w Rzeszowie wystąpi tylu wokalistów, z wielu gatunków muzycznych, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Juwenalia, to wspaniały moment do wspólnej integracji, do zabawy, do cudownej rozrywki. Dodajemy, że to właśnie nasze, rzeszowskie juwenalia ogłoszone zostały najlepszą taką imprezą, spośród podobnych takich imprez z całej Polski, według prestiżowego rankingu. Rzeszów szczyci się zatem tym, że organizuje co roku przednią imprezę, na której pojawiają się po prostu tłumy rzeszowian, w tym oczywiście studenci. Stanowiąc patronat nad tą imprezą, serdecznie na nią już teraz zapraszamy.

  A to, kiedy i o której godzinie wystąpi znajdziesz na dołączonym przez nas plakacie!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com