wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  W ramach cyklu koncertów Etno-Wiosna w Wojewódzkim Domu Kultury, w maju zagra zespół Fanfara Awantura!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 18 maja br. o godzinie 18:00 Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie stanie się areną niezwykłego wydarzenia muzycznego. Dla zgromadzonej publiczności zagra Fanfara Awantura w projekcie TURBO BALKAN GROOVE. To koncert, który zachwyci każdego miłośnika wyjątkowych brzmień i ekscytujących rytmów.

  Fanfara Awantura to zespół, który nie boi się eksperymentować z dźwiękiem i kulturą. Przejechali 70 tysięcy kilometrów, zagrali ponad 200 koncertów i gościli na wielu prestiżowych festiwalach muzycznych. Ich muzyka, nasycona tradycją bałkańską i cygańską, miesza się z nowoczesnymi brzmieniami XXI wieku, tworząc wybuchową mieszankę, która porusza tłumy na całym świecie.

  Fanfara Awantura to więcej niż zwykły zespół muzyczny. To artystyczna podróż przez różnorodne kultury i gatunki muzyczne. Ich utwory to połączenie gorących rytmów Majorca Party z cygańską swobodą i niemieckim ordnungiem. Przekraczając granice tradycji, kradną melodie z Bałkanów, Turcji, Bliskiego Wschodu i Indii, aby nadać im nowe życie w świetle współczesnej sceny muzycznej.

  Koncert Fanfary Awantury to nie tylko spotkanie z muzyką, to prawdziwe muzyczne doświadczenie, które przeniesie Cię w wir energii i ekscytacji. Ich niezwykła energia sceniczna i wirtuozeria instrumentalna sprawią, że każdy będzie tańczył do białego rana.

  Cena biletu na ten niepowtarzalny koncert to jedyne 30 złotych. Już dziś zarezerwuj sobie sobotni wieczór i przyjdź do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, aby doświadczyć prawdziwej eksplozji dźwięków i emocji.

  Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia muzycznego! Do zobaczenia na koncercie Fanfary Awantury!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com