wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Chwalimy się, że Karolina Majdan-Solecka, otrzymała nagrodę podczas konkursu „Wzorowe Podkarpackie” za swoje zajęcia sportowe!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dokładnie 4 kwietnia, ogłoszono oficjalnie wyniki, w ramach już 12. edycji konkursu „Wzorowe Podkarpackie 2023”, dla osób z naszego regionu, które szczególnie wyróżniły się czymś, w ubiegłym roku. Możemy się pochwalić, że jedną z nagród otrzymała instruktorka fitness, Karolina Majdan-Solecka za stworzenie, opracowanie oraz przygotowanie nowatorskich zajęć, które nazywają się „rock’n’fitness”. Ta sportsmenka wymyśliła i jednocześnie została pionierką pierwszych takich zajęć na Podkarpaciu, podczas których uczestnicy poruszają się w rytm rockowych przebojów do ustalonych kroków oraz układów choreograficznych, które opracowała Karolina, laureatka tej nagrody. Warto dodać, że została ona wyróżniona w kategorii „wzorowa usługa”.

  Więcej informacji, odnośnie tego, kto zwyciężył jeszcze w różnych innych kategoriach podczas tego konkursu, znajduje się pod linkiem – https://wzorowepodkarpackie.pl/.

  Warto dodać, że Rock’n’Fitness to marka fitness założona w marcu 2023 roku w Rzeszowie. Mimo tego, że działa i funkcjonuje ona stosunkowo niedługo, przyniosła ogromny sukces, popularność oraz prestiż jej założycielce, czyli instruktorce, która do tej pory, prowadziła swoje zajęcia podczas różnych ważnych imprez i festiwali nie tylko w Rzeszowie, ale również w Polsce. Ta nauczycielka fitness może się pochwalić także tym, że prowadziła rock’n’fitness podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krakowie, na festiwalach na terenie całej Polski i są to m.in. Pol’and’Rock Festival, jak również Bangarang, GraszBór czy Rockowa Noc. Przewodniczyła również sportowym maratonom, zorganizowanym na terenie Rzeszowa, między innymi podczas Dnia Kobiet.

  Zajęcia, które zainicjowała pani Karolina, łączą taniec z ćwiczeniami do rockowych, nieco cięższych kawałków, które sprawiają, że aż chce się wykonywać te wszystkie kroki oraz w oczywiście pozytywnej atmosferze spalać kalorie. Podczas intensywnych ćwiczeń rozbrzmiewają z głośników zarówno stare rockowe klasyki, jak i energetyzujące nowości. Rock’n’Fitness jest inicjatywą sportową, taneczną, muzyczną i prozdrowotną. Promuje połączenie sportu i muzyki rock’owej na polskiej scenie kultury. 

  Założycielka rock’n’fitness postanowiła zachęcić do takich treningów, w takim formacie również nie tylko Rzeszów, czy Podkarpacie, ale też całą Polskę. Z tego względu, postanowiła zorganizować Rock’ową Trasę Fitness’ową, pierwszy taki pomysł na świecie, gdzie chce przemierzać miasta i miasteczka w całym naszym kraju, by zagrzewać do takich rock’owych treningów również mieszkańców innych miejscowości, poza Rzeszowem i naszym regionem. Trenerka ma wspaniałą misję, by podróżując po Polsce, zachęcać innych do zdrowego, aktywnego trybu życia.

  Wszystkie uczestniczki oraz uczestnicy takich zajęć, pozostawiają szczególnie pozytywne rekomendacje, po treningach z panią Karoliną. Dlatego też rock’n’fitness jest bardzo wartościową inicjatywą, jakże potrzebną w dzisiejszych czasach, kiedy prowadzimy siedzący tryb życia i nie chce się nam wygospodarować kilku godzin w tygodniu na ćwiczenia.

  Zajęcia takie odbywają się cyklicznie w WR Sport w Świlczy, w każdy poniedziałek, o godzinie 20:00 wieczorem, oraz we wtorki o godzinie 17:15. Trenerka zapowiada zajęcia także w Rzeszowie, w sercu Podkarpacia. Instruktorka ma także plany, by zagrzewać do treningów całą Polskę, podczas organizowanych różnych największych festiwali. Warto śledzić media społecznościowe, by na bieżąco być z treningami, które pani Karolina planuje poprowadzić.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com