środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Zgłoś się do konkursu Estrady Rzeszowskiej, jeśli potrafisz śpiewać i wygraj nagranie swojej własnej płyty!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Estrada Rzeszowska rozpoczyna wiosenną edycję konkursu Free30, oferując zespołom możliwość wydania własnego materiału bez konieczności wkładu finansowego. Laureaci otrzymają 20 godzin nagrań, 10 godzin na miks i mastering oraz wsparcie realizatora w profesjonalnym Estrada Studio. Zgłoszenia są przyjmowane do końca maja. Konkurs stanowi szansę dla młodych zespołów na zdobycie darmowych godzin w studio oraz propozycję zagrania koncertu na imprezach Estrady, co pozwoli im dotrzeć do nowych fanów.

  Nagroda główna w każdym etapie konkursu to 30 godzin na nagranie, miks i mastering w Estrada Studio, z pracą realizatora dźwięku. Dodatkowo, organizator może przyznać nagrodę specjalną, jak koncert kameralny z transmisją live na platformę streamingową.

  Nabór do konkursu trwa przez cały rok, podzielony na cztery etapy: od stycznia do marca, kwietnia do czerwca, lipca do września oraz października do grudnia. Zespoły mogą zgłaszać się poprzez formularz dostępny na stronie konkursowej, dostarczając skład zespołu, krótkie bio, zdjęcie promocyjne oraz od jednego do trzech utworów w formacie MP3.

  Ważne jest, aby zgłoszenie zostało poprawnie wypełnione i przesłane z podpisanym oświadczeniem, aby zostało uwzględnione przez komisję konkursową. Konkurs Free30 to doskonała okazja dla młodych talentów muzycznych na rozwinięcie swojej kariery i zdobycie profesjonalnego wsparcia w nagraniach.

  Aby się zgłosić, wystarczy wejść na stronę internetową https://studio.estrada.rzeszow.pl/studio-nagran/konkursy/ i wypełnić na dole strony puste pola.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com