wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Wybierz się do G2A Areny, w kwietniu na wiele ciekawych wydarzeń, wystąpień, spektakli, kabaretów oraz wystaw!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  G2A Arena w Jasionce, to Centrum Wystawienniczo Kongresowe, które stanowi obecnie najnowocześniejszy, tak duży obiekt, w którym co raz odbywają się spektakle, koncerty i inne imprezy kulturalne oraz biznesowe, czy przeróżne konferencje. Otwarty i przeznaczony do użytku w czerwcu 2016 roku stanowi nieodłączny element wydarzeń o różnym charakterze w naszym województwie. Znajduje się niedaleko Rzeszowa i już teraz zaprasza, w miesiącu kwietniu na wiele ciekawych eventów. Już teraz wymieniamy, że pośmiejmy się z Kabaretem Hrabi, Kabaretem Moralnego Niepokoju, oraz z Grupą MoCarta. Posłuchamy wystąpienia Magdy Kubickiej. Obejrzymy spektakle „Pikantni” oraz „Ostra jazda” w gwiazdorskiej obsadzie. A także, G2A Arena przygotowuje coś szczególnego dla miłośników zwierząt. Jednym słowem – będzie się działo i już teraz nie możemy się tego wszystkiego doczekać!

  Kabaret Moralnego Niepokoju | 5 kwiecień, godz. 17:30 oraz 20:15

  Już pojutrze, w piątek, 5 kwietnia, w godzinach o 17:30 oraz o 20:15 odbędą się dwa razy występy najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Występ „Za długo byli grzeczni” to około dwugodzinna historia, opowiedziana w taki sposób, by oczywiście rozbawić widza do łez. Jednym słowem, to opowieść o rodzinie, która faktycznie, tak jak w tytule – zbyt długo zachowywała się tak, by nie sprawiać kłopotu innym. Na scenie wystąpią rodzice, którzy nie chcą, by ich dzieci się wyprowadziły z domu, nieco zbuntowana córka, czy syn, który zastanawia się nad zmianą płci. Jest zatem pokazana cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać.

  Fot. G2A Arena

  Ostra jazda (spektakl) | 6 kwiecień, godz. 16:00 oraz 19:00

  To przedstawienie, w którym występują znani telewizyjni aktorzy – między innymi Magda Wójcik, Julia Kamińska, Marta Wierzbicka, Jan Jankowski, Mirosław Baka, Przemysław Sadowski, w reżyserii Mirosława Połatyńskiego i trwa dwie godziny z przerwą. Jest to teatr, dla osób wyłącznie pełnoletnich. W związku z utratą pracy, postacie grające w tym spektaklu próbują swoich sił w innym biznesie – pragną nagrać film porno, który przyniósłby im spory zarobek. W końcu, taki jest ostateczny cel całej akcji, by zarobić jak najwięcej pieniędzy. Jednak coś wymyka się spod kontroli. Spektakl rozbawia widza i wprawia go w radosny nastrój.

  Zwierzomania (wystawa) | 13-14 kwietnia, godzina 10:00 – 17:00

  To niezapomniane doświadczenie dla fanów zwierząt towarzyszących i egzotycznych. Od rasowych psów i kotów po króliki, gady, płazy i inne czworonogi – wszystko to będzie można zobaczyć na miejscu.

  Kabaret Hrabi | 20 kwietnia, godzina 17:30 oraz 20:30

  Kabaret Hrabi jest uznawany za jedną z najdoskonalszych i najbardziej cenionych grup kabaretowych we współczesnym świecie rozrywki. Powstał w 2002 roku w Zielonej Górze i Warszawie, a jego repertuar obejmuje kilka udanych programów, które zyskały popularność także dzięki nagraniom na płytach DVD. Choć członkowie kabaretu mają długą historię związaną ze sceną kabaretową, wcześniej występowali między innymi w Kabarecie Potem czy Kabarecie HiFi. Mimo że rzadko pojawiają się w telewizyjnych programach kabaretowych, ich występy cieszą się ogromną popularnością, a sale zawsze są przepełnione publicznością.

  Charakteryzują się wysokim poziomem humoru, który trafia do każdego bez względu na wiek czy poglądy, co sprawia, że są uznawani za wzór kabaretu idealnego wśród innych grup tego gatunku. Kabaret Hrabi to esencja absurdalnego humoru, który świetnie odzwierciedla relacje damsko-męskie, codzienne wyzwania oraz sposoby radzenia sobie z przeciwnościami losu. Energia Joanny Kołaczkowskiej doskonale współgra z charyzmą pozostałych członków zespołu, tworząc niezapomniane spotkanie, po którym dobry nastrój towarzyszy widzom na długo. Oprócz tego, w ich programie pojawiają się także specjalni goście, tak jak światowej sławy śpiewak operowy, meloman i komik, który dodaje wyjątkowego uroku przedstawieniom, łącząc w nich muzykę z doskonałym humorem. Kabaret Hrabi to nie tylko rozrywka, ale także momenty wzruszenia, które sprawiają, że ich występy są niezapomniane.

  Fot. G2A Arena

  Pikantni  (spektakl) | 21 kwietnia, godz. 15 oraz 18:00

  Zapraszamy na gorącą komedię obyczajową, która korzysta z dobrze znanego schematu czworokąta miłosnego. Ta sztuka została wystawiona setki razy w całej Polsce i zawsze cieszyła się entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Dwie znudzone swoimi związkami pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, postanawiają szukać nowych doznań, aby ożywić swoje życie małżeńskie. Spotykają się na portalu randkowym i umawiają na wspólną, intymną schadzkę. Bohaterowie, podekscytowani pomysłem na pikantne urozmaicenie swoich związków, nie spodziewają się, jakie konsekwencje może to mieć. Czy Alex, który pragnie nowych doświadczeń, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i swobodna Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą, na co się decydują? To spotkanie stanie się tylko początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

  Sztuka nasycona wartkim tempem, humorem sytuacyjnym i błyskotliwymi dialogami – to wszystko czeka na widzów w komedii Stefana Vögla. „Pikantni” to zaproszenie do fantastycznej zabawy, która jednocześnie skłania do refleksji nad współczesnym małżeństwem. Przynosząca zdrowy śmiech, ta sztuka stawia pytania o wolność i jej granice.

  W obsadzie występują: Barbara Kurdej-Szatan, Monika Dryl, Dominika Kachlik, Maurycy Popiel, Anna Mucha oraz Michał Ziembicki. Spektakl przeznaczony dla widzów powyżej 18 roku życia. Czas trwania: 110 minut z przerwą.

  Grupa MoCarta „Ale kino” (kabaret) | 26 kwietnia, godz. 19:00

  Kinematografia dzisiaj to niekwestionowana królowa sztuk, a muzyka filmowa kontynuuje tradycje klasyki. Piękne melodie, wykonywane przez orkiestry symfoniczne, tworzone są przez utalentowanych kompozytorów, którzy czerpią inspirację z wielkich mistrzów jak Bach, Mozart czy Chopin.

  Grupa MoCarta, znana ze swojego niepowtarzalnego podejścia do muzyki, tym razem postanowiła oddać hołd muzyce filmowej oraz najwybitniejszym gwiazdom srebrnego ekranu. Ich najnowszy program, „Ale kino”, to żartobliwe spojrzenie na ponadczasowe hity filmowe oraz spotkania z legendarnymi postaciami jak Charlie Chaplin, Woody Allen, Tom Hanks i aktorem, który zyskał miano największego przegranego światowego kina. Przygotujcie się na niespodzianki, bo w programie znajdą się niskobudżetowe efekty specjalne, które dorównają hollywoodzkim superprodukcjom.

  W „Ale kino” czekać będą na was niskobudżetowe efekty specjalne, opowieści o historii kina, tańczący Lord Vader i oczywiście mnóstwo wspaniałej muzyki, wszystko w wykonaniu Grupy MoCarta – Pawła Kowaluka, Bolesława Błaszczyka, Michała Sikorskiego oraz Filipa Jaślara. Nie przegapcie szansy, zarezerwujcie bilety na „Ale kino” i zanurzcie się w magicznym świecie ulubionej muzyki filmowej w towarzystwie Grupy MoCarta!

  A aby kupić bilety, online, należy wejść na stronę internetową – https://g2aarena.pl/.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com