środa, 22 maja, 2024
spot_img
+

  Na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki na Politechnice Rzeszowskiej, powstała strefa relaksu dla studentów!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Politechnika Rzeszowska, udostępniła, na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki specjalną przestrzeń, do tego, aby studenci między zajęciami mogli chwilę odpocząć, zrelaksować się, odsapnąć. Parę dni temu odbyło się uroczyste otwarcie tego nowopowstałego pomieszczenia. Nowy, uczelniany punkt, mieści się w hallu, w budynku B tej rzeszowskiej szkoły wyższej. A nad pracami związanymi z zaprojektowaniem takiej przestrzeni, jej realizacją oraz ufundowaniem odpowiada firma Bury sp. z o.o.. z siedzibą w Mielcu. To wspaniałe, nowatorskie miejsce, gdzie wszyscy studenci na chwilę odetchną między jednymi a drugimi zajęciami.

  Kto pojawił się podczas otwarcia, jeśli chodzi o gości?

  Na otwarciu tego nowego miejsca, w wydarzeniu uczestniczyli fundatorzy strefy prezes Zarządu Firmy BURY Bernadetta Dzik oraz wiceprezes Gabriel Buchała. Politechnikę Rzeszowską reprezentowali: rektor prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik, kanclerz mgr inż. Andrzej Sowa, dziekan Wydziału Elektrotechniki i Informatyki dr hab. inż. Roman Zajdel, prof. PRz oraz prodziekan ds. rozwoju dr hab. inż. Piotr Bogusz, prof. PRz.

  Jak wygląda wyposażenie tego miejsca?

  Pomieszczenie do relaksu posiada zestaw wypoczynkowy, który składa się z dwóch dużych sof, pięciu stolików oraz dwóch puf. Stoliki posiadają w sumie aż siedem zestawów do ładowania indukcyjnego smartfonów oraz siedem zestawów HUB do ładowania przewodowego (USB). Sofy posiadają gniazda elektryczne 230 V, które pozwalają na to, by podłączyć się z własnym laptopem oraz ładowarką przewodową. Jeśli chodzi o dekorację, na ścianie znajduje się ciekawa fototapeta z grafiką, razem z logo firmy Bury sp. z.o.o., która odpowiada za wykonanie tego projektu.

  Dzięki takiemu miejscu uczniowie mają zatem wspaniałą okazję, by w spokoju przygotować się do różnych zajęć, a dodatkowo istnieje możliwość załadowania tam swoich urządzeń, takich jak laptop czy komórka, telefon, smartfon.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com