czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Nocny pożar hali w fabryce klocków w Mielcu

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Ponad 50 strażaków gasiło pożar jednej z hal fabryki produkującej plastikowe klocki w Mielcu przy ulicy Strefowej. pożar gasiło 13 zastępów Straży Pożarnych, ponad 50 strażaków. Przyczyny pojawienia się ognia nie są znane, zostaną ustalone.

  Informacja o pożarze do Straży Pożarnej dotarła około godziny 2 w nocy we wtorek 26 marca. W momencie gdy na miejsce przyjechali strażacy ogniem objęta była hala o wymiarach około 65x16x10 metrów. Ogień zagrażał także pozostałym przyległym do niej halom produkcyjnym.

  Z płonącego obiektu jeszcze przed przyjazdem Straży Pożarnej ewakuowało się 27 osób. Na miejsce zadysponowano mobilne laboratorium chemiczne Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Leżajsku. W celu monitorowania składu powietrza wokół płonącego budynku.

  Ogień został bardzo szybko ugaszony, co zapobiegło jego rozprzestrzenieniu się na pozostałe budynki fabryki. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nikt nie został ranny. W kulminacyjnym momencie pożar gasiło 13 zastępów Straży Pożarnych, ponad 50 strażaków. Przyczyny pojawienia się ognia nie są znane, zostaną ustalone.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com