czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Ruch TAK! dla Polski popiera Konrada Fijołka w wyborach samorządowych

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Poseł Jacek Karnowski znów w Rzeszowie. Ruch Samorządowy TAK! Dla Polski Wspiera Konrada Fijołka i jego komitet Rozwój Rzeszowa.

  W czwartek 14 marca o poranku Jacek Karnowski, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz przez 25 lat prezydent Sopotu, ponownie udzielił swojego poparcia Konradowi Fijołkowi w staraniach o reelekcję, podobnie jak trzy lata temu. Wsparcie to zostało przekazane również w imieniu samorządowców z całej Polski, którzy są członkami Ruchu Samorządowego TAK! Dla Polski.

  Podkreślał, że choć trzy lata prezydentury to niewiele czasu, to udało się osiągnąć wiele w mieście. Rzeszów rozwija się, staje się coraz bardziej zielony, a co najważniejsze, jest miastem obywatelskim i partycypacyjnym, przyjaznym dla swoich mieszkańców.

  To miejsce, mieszkańcy Rzeszowa i Konrad Fijołek, okazali się być symbolem zwycięstwa
  demokratycznej Polski, Polski europejskiej, wspierającej Ukrainę, Polski nowoczesnej i zielonej. To tutaj rozpoczęliśmy nasz marsz do zwycięstwa w czerwcu 2021 roku. Dzisiaj jesteśmy ponownie tu, na Rynku bo wierzę, że ponownie Konrad Fijołek zwycięży.

  Z całym sercem, wszyscy samorządowcy z Polski, od Rafała Trzaskowskiego po Aleksandrę
  Dulkiewicz, wszyscy inni, także z małych i większych gmin, z Ruchu Samorządowego TAK! Dla Polski
  popierają Konrada Fijołka na następną kadencję, na prezydenta i popierają jego Komitet Rozwój
  Rzeszowa.

  Jacek Karnowski, poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz przez 25 lat prezydent Sopotu

  Konrad Fijołek, zaznaczył, że wsparcie posła Karnowskiego i włodarzy polskich miast jest dobrym znakiem współpracy pomiędzy miastami, która już trwa od trzech lat, ale i współpracy samorządowców i parlamentarzystów, która właśnie się zaczyna.

  Dziękuję za ten sygnał z Ruchu Samorządowego TAK! Dla Polski, czego wyrazicielem dzisiaj był pan Poseł Jacek Karnowski- mówił prezydent Konrad Fijołek. – To jest dla mnie ogromnie ważne wsparcie. Bo dokładnie 3 lata temu (ta rocznica mija dokładnie jutro, 15 marca) na tym Rynku miałem okazję zaprezentować się jako kandydat wszystkich sił prodemokratycznych w naszym kraju. To właśnie stąd popłynął ten pierwszy sygnał że zwycięstwo i obrona demokracji w naszym kraju jest możliwa

  Konrad FIjołek, prezydent Rzeszowa

  Podkreślił również, jak istotne jest wsparcie samorządowców dla kandydatów na radnych. „Mam nadzieję, że kandydaci na radnych z Komitetu Rozwoju Rzeszowa zdobędą poparcie mieszkańców, ponieważ każdy prezydent, aby efektywnie pracować, potrzebuje wsparcia Rady Miasta” – powiedział, przedstawiając kandydatów. Wśród nich znajdują się obecni radni, tak jak Robert Walawender, Sławomir Gołąb, Tomasz Kamiński, wiceprezydent Krystyna Stachowska, ale również osoby, które od lat pracują dla dobra miasta, ale dotąd nie zasiadały w Radzie Miasta, jak dyrektor Szkoły Podstawowej nr 18, Grażyna Lachcik, czy profesor Grzegorz Budzik.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com