środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Żaneta Łabudzka zwyciężyła w zimowej edycji konkursu Free30 i teraz nagra swoje autorskie piosenki w profesjonalnym studiu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Z radością prezentujemy kolejną już laureatkę konkursu muzycznego, organizowanego przez Estradę Rzeszowską – Free30. Na czym polega cały konkurs i jaka jest nagroda w nim? Zwycięzca w każdym sezonie, kilka razy do roku otrzymuje możliwość nagrania swoich własnych piosenek w profesjonalnym studiu, bez żadnego wkładu finansowego ze strony samego artysty. Okazję do stworzenia swojego materiału muzycznego otrzymała ostatnio Żaneta Łabudzka. Kim jest wokalistka, która najbardziej spodobała się jury?

  Właściwie Żaneta Łabudzka-Grzesiuk, to absolwentka studiów na kierunku kulturoznawstwo. To także aktorka, jednym słowem wszechstronna artystka. Ma na swoim koncie już jedną, debiutancką płytę, wydaną w 2019 roku, pod nazwą „Sama z Tobą”. Brała też udział w programach muzycznych oraz grała w serialach fabularnych. Najbardziej lubi muzykę z gatunku soul oraz alternatywną. Prywatnie, interesuje się aranżacją wnętrz, modą vintage, a także kocha zwierzęta. Osobiście lubi ucinać sobie drzemki. Na dużej scenie, na koncertach występuje razem w duecie z Patrycją Migdał.

  Free30 to konkurs, gdzie do wygrania jest 20 godzin nagrań, 10 godzin na miks oraz mastering, a także wsparcie realizatora. Estrada Rzeszowska, organizując go wyciąga pomocną dłoń do zwłaszcza młodych zespołów muzycznych, którzy chcą wydać własny materiał bez ponoszenia żadnych kosztów ze swojej strony. Można wygrać darmowe godziny w profesjonalnym Estrada Studio, a jest ich dokładnie trzydzieści. A najlepsi mogę także otrzymać propozycję zagrania koncertu na rzeszowskich imprezach. Na pewno poprzez to artyści dotrą do szerszej liczby fanów, ubogacając do tego życie kulturalne miasta Rzeszowa.

  Artystce serdecznie gratulujemy. Możliwe, że usłyszymy jeszcze o niej, a materiał, który nagra spodoba się szerszemu gronu odbiorców? Na razie życzmy wokalistce samych muzycznych sukcesów i trzymamy kciuki za dalszą karierę.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com