czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Prezentujemy kolejnego wokalistę, który zaśpiewa na rzeszowskich juwenaliach, a jest nim Kizo, znany z „Hero”, „Disney” czy „Taxi”

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zapowiadamy z radością kolejną gwiazdę, która zaśpiewa na największej takiej imprezie studenckiej w Rzeszowie, już w maju. Na scenie hip-hopowej, podczas Rzeszowskich Juwenaliów zagra koncert Kizo! Artysta ten znany jest najbardziej z radiowych piosenek, taki jak choćby „Disney”, nieco nowszej – „Taxi” oraz najnowszej, zaśpiewanej w duecie z Bletką – „Hero”. Jego unikalny styl sprawia, że aktualnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów na polskiej scenie muzycznej.

  Zapowiadamy, że od 10 do 11 maja będą trwały rzeszowskie juwenalia. Najpierw, na rozpoczęcie zaplanowana będzie impreza na Rynku w Rzeszowie. Dalej barwny korowód składający się ze studentów, poubieranych w kreatywne przebrania wyjdzie na ulice miasta. Przejdzie wyznaczoną trasą, by finalnie dotrzeć do miasteczka Politechniki Rzeszowskiej. A będą się tam odbywały koncerty. Gwiazd, które zaśpiewają na dużej, ustawionej i specjalnie przygotowanej scenie w tym roku będzie naprawdę sporo. Zaśpiewa między innymi Kwiat Jabłoni, Golec Uorkiestra, Daria Zawiałow i Kayah, a także Żabson, Smolasty, Paluch oraz Lady Pank! A do tego, wystąpią GIBBS, Strachy na Lachy, oraz O.S.T.R.! A teraz dołącza do nich Kizo!

  Kizo, właśc. Patryk Woziński (ur. 26 czerwca 1994 w Gdańsku) – polski raper i autor tekstów. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Tymek, Borixon, Wac Toja, Margaret, Young Igi, Szpaku czy Malik Montana. Członek zespołu Chillwagon. Od 2023 promotor Grupy MTS Sport Management.

  Pierwsze numery udostępniał już w 2009 roku. W początkach swoich działań był związany z Ciemną Strefą. W 2018 został wydany jego debiutancki album Ortalion przy współpracy ze Step Records oraz album Czempion. W 2019 wydał album Pegaz, a w 2020 wydał za pośrednictwem wytwórni chillwagon album Posejdon. Z kolejnej płyty Jeszcze pięć minut, wydanej w 2021, pochodzi przebój „Disney”, który 10 miesięcy po premierze przekroczył ponad 100 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Pracuje również wraz z raperami takimi jak Jongmen i Bonus RPK nad projektem Heavyweight.

  Możliwość zakupienia biletów na tą imprezę już ruszyła. Do 31 grudnia 2023 roku, zakończyła się pierwsza pula kupowania wejściówek. Druga pula wykupienia biletów trwała od 1 stycznia do 29 lutego 2024 roku, z kolei trzecia pula sprzedaży biletów odbywa się od 1 marca 2024 roku aż do końca imprezy. Warto dodać, że bilety będą ulgowe dla studentów oraz uczniów szkół średnich, z ważną legitymacją studencką bądź szkolną. A aby je kupić, trzeba wejść na stronę internetową – https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/rzeszowskie-juwenalia?partner=brendgroup&fbclid=IwAR2iRXuWHewlcUPxvjuW_3lclSQegFj1HXHI5_cwnjGawmmbkMwJDBwL0qI#fbevent.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com