czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Za nami pierwsza edycja Modowego Bazaru, który zorganizowany został w RIK-u, przy Jagiellońskiej. Jak było?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W minioną sobotę, 9 marca, w budynku Rzeszowskiego Inkubatora Kultury, który znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 24, w naszym mieście, zorganizowano pierwszą taką edycję Modowego Bazaru, na którym można było otrzymać ubrania z drugiej ręki, ale nie tylko. Na wieszakach wisiały piękne ciuchy, a dodatkowo można było kupić i dobrać biżuterię czy inne dodatki oraz modowe akcesoria, na nadchodzącą porę roku – wiosnę.

  Całemu wydarzeniu przyświecał wspaniały cel oraz misja. Bazar zorganizowany został w duchu zero waste, promujący ekologię. W końcu nasze ubrania i razem z tym i wszystkie dodatki nie zostaną wyrzucone do kosza, a posłużą jeszcze komuś innemu, odnajdując drugie życie.

  Po drugie, impreza została zorganizowana nie w przypadkowym terminie, bowiem dzień po kalendarzowym Dniu Kobiet. Tak, wszystkie panie mogły się wybrać w sobotę, między godziną 11 a 16, by wybrać coś dla siebie i wyglądać w tym po prostu oszałamiająco.

  Podczas bazaru, jak mówią sami organizatorzy panowała cudowna atmosfera, sprzyjająca rozmowom. Sobota zaskoczyła wszystkich piękną ciepłą i słoneczną pogodą. To był powód numer trzy, by się tam wybrać. Jak mówią pomysłodawcy wydarzenia, możliwe, że będą zorganizowane i kolejne edycje tego modowego bazaru, więc jeśli przegapiłeś pierwszej jej odsłony – nic straconego. Śledź koniecznie media społecznościowe i czekaj na nowe wieści od Rzeszowskiego Inkubatora Kultury oraz Estrady Rzeszowskiej, na Facebooku.  

  Oprócz tego, także w tym wyjątkowym dniu na uczestników oraz gości czekała stylistka modowa, która podpowiedziała wszystkim chętnym, w czym wyglądają dobrze! Takie konsultacje były oczywiście darmowe i do tego bezcenne, a podczas trwania wydarzenia, fachowiec od mody podpowiadał, co kupić, w czym wyglądamy dobrze, a w czym niekorzystnie. Jakie kolory ciuchów nosić, jaki fason oraz ich krój wybierać, by czuć się ze sobą dobrze i przede wszystkim wyglądać zjawiskowo. Co podkreślać, co chować, w jakich barwach jest nam najlepiej, jakie ubrania podkreślają naszą sylwetkę.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com