sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik rolniczy w Siedliskach

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci z Brzozowa wyjaśniają okoliczności wypadku, który miał miejsce wczoraj po południu w miejscowości Siedliska. 75-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety, mimo podjętych działań, nie udało się uratować życia poszkodowanego.

  Tuż przed godziną 14, w miejscowości Siedliska, na drodze prowadzącej w kierunku lasu, miało miejsce zdarzenie z udziałem traktorzysty. Kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus przewoził drewno z lasu. W pewnym momencie, prawdopodobnie z powodu zaklinowania się ciągniętego drewna, doszło do przewrócenia się traktora, który przygniótł 75-latka.

  Na miejscu natychmiast interweniowali strażacy z OSP Siedliska, którzy we współpracy z policjantami z brzozowskiej komendy podejmowali próby uwolnienia poszkodowanego. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, skierowane na miejsce, udzieliło mężczyźnie pomocy medycznej po uwolnieniu go. Niestety, mimo podjętych wysiłków, nie udało się uratować życia poszkodowanego.

  Pracujący na miejscu policjanci z wydziału kryminalnego przeprowadzili oględziny terenu oraz zabezpieczyli wszelkie ślady przy udziale prokuratora. Kolejne etapy postępowania wyjaśnią dokładne przyczyny tego tragicznego wypadku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com