sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Chcesz posłuchać autorskich piosenek wokalistów, którzy uczą się śpiewu przy Centrum Młodzieży w Rzeszowie? Wybierz się na koncert!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Nie w nadchodzącą, ale następną niedzielę, 17 marca odbędzie się wyjątkowy koncert muzyczny, podczas którego posłuchamy autorskich utworów wokalistów, którzy na co dzień pracują w pracowniach wokalnych, działających przy Centrum Młodzieży w Rzeszowie (dawnego Młodzieżowego Domu Kultury). To będą piosenki, które należą właśnie do nich. To muzyka, którą warto posłuchać, choćby dlatego, że niektóre piosenki usłyszymy po raz pierwszy, a muzycy zaprezentują je, debiutując przed tak dużą, zgromadzoną tego dnia widownią ze swoimi kawałkami. Wybierz się już o godzinie 17:00, w niedzielne popołudnie, do siedziby CM przy ul. Osmeckiego 51, na Osiedlu Baranówka.

  Autorskie piosenki zaprezentują dokładnie – Michalina Grzybowska, Aleksandra Mac, Eleonora Zioło, Kinga Paszek, Laura Gortat, Antonina Kłosowska oraz Maksymilian Stalec. Są to głównie młodzi ludzie, którzy nagrali do tej pory swoje kawałki i chcą się nimi teraz pochwalić przed słuchaczami – zgromadzoną widownią. A na co dzień pobierają oni lekcje śpiewu i uczą się w pracowniach wokalnych – Dominiki Kindrat, Iwony Josse-Jakubiec oraz Anny Olszewskiej.

  Warto dodać, że wokaliści, którzy uczą się śpiewu w tych wyżej wymienionych pracowniach bardzo często zostają laureatami konkursów muzycznych i piosenkarskich nie tylko w naszym regionie, ale też w całej Polsce. O profesjonalizmie ich świadczą dyplomy, nagrody, statuetki, które często szczególnie młodzi wokaliści zdobywają, przywożąc ze sobą do domu. Teraz będzie wspaniała okazja do tego, żeby posłuchać ich autorskich kawałków, które często chwytają za serce, są też melodyjne oraz wpadają w ucho. Cóż – warto przyjść i posłuchać, często też nieznanych jeszcze kawałków szerszej publiczności.

  A jak dostać się na koncert? Należy przed wejściem na koncert pokazać wejściówki, które można wybrać w siedzibie Centrum Młodzieży, przy ul. Osmeckiego 51, w pokoju numer 25, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej, dzwoniąc na numer +48 17 748 38 91.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com