sobota, 27 kwietnia, 2024
+

TDF Kredyty Ubezpieczenia sponsorem meczu OPTeam Resovia Rzeszów – Basket Hills Bielsko-Biała

Krzysztof Gałkowski
    Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi

Podczas sobotniego spotkania zaprezentowano nowego partnera OPTeam Resovii Rzeszów. Firma TDF Kredyty Ubezpieczenia została sponsorem meczu OPTeam Resovia Rzeszów – Basket Hills Bielsko-Biała. Firma TDF Kredyty i Ubezpieczenia przyniosła szczęście Bieszczadzkim Wilkom, którzy wygrali 11 mecz z rzędu.

TDF to zespół ekspertów specjalizujących się w świadczeniu profesjonalnego doradztwa finansowego, bazującego na dostępnych na polskim rynku produktach i usługach finansowych. Działając jako oficjalny przedstawiciel wielu banków i instytucji finansowych, posiadają zdolność do selekcji najkorzystniejszych ofert kredytów i ubezpieczeń dla swoich klientów. Poprzez udzielanie wysokiej jakości doradztwa, wspomagają klientów w podejmowaniu świadomych decyzji finansowych.

Szczegółowe informację dotyczące palety ofert TDF Centrum kredytów i ubezpieczeń można znaleźć tutaj

W minioną sobotę miało miejsce spotkanie pomiędzy zespołami OPTeam Resovia Rzeszów a Basket Hills Bielsko-Biała w ramach 25. kolejki II ligi.

W pierwszej kwarcie goście lepiej rozpoczęli mecz, 10:4. Robert Kozaczka szybko trafił dwa razy zza łuku, co skutkowało przegraną naszego zespołu po pierwszych 10 minutach. W drugiej części spotkania sytuacja utrzymywała się na równi, miejscowi momentami zdobywali przewagę, jednak „trójki” Wojciecha Zuba i Kozaczki sprawiły, że w 13. minucie drużyna spod Klimczoka prowadziła 29:25.

Dzięki trafieniom Mateusza Bręka oraz rzutowi z dystansu Bartosza Czerwonki, zespół z Rzeszowa znalazł właściwy rytm. W ostatnich chwilach pierwszej kwarty ponownie Czerwonka trafił zza linii 6.75 m., a następnie dołączył do niego Adrian Warszawski. Po pierwszych dwudziestu minutach, drużyna zajmująca drugie miejsce w tabeli miała już 10 punktową przewagę, wynik brzmiał 45:35.

Po długiej przerwie kibice nie mieli okazji do nudy, ponieważ drużyna przyjezdna nadal utrzymywała intensywną grę. W 27. minucie przewaga zawodników Resovii stopniała do 5 punktów 54:49, jednak skuteczne akcje Warszawskiego, Wojciecha Wątroby i Dawida Zaguły zatrzymały zdobycze drużyny Basketu, a po trzech kwartach wynik na tablicy wskazywał 60:52 na korzyść Bieszczadzkich Wilków.

Na początku czwartej kwarty Grzegorz Szybowicz trafił zza linii 6.75, a następnie Maciej Koćma powtórzył ten wyczyn. Jednak gracze z Rzeszowa również nie pozostawali bezczynni pod koszem przeciwnika, a po trafieniach Michała Jędrzejewskiego za dwa i za trzy punkty, oraz haku Czerwonki, zaczęli uciekać rywalom 74:61 na 4 minuty przed końcem spotkania.

OPTeam Resovia Rzeszów – Basket Hills Bielsko-Biała 83:66 (18:20, 27:15, 15:17, 23:14)

OPTeam Resovia: Szpyrka 2, Bręk 12, Gabiński 3, Wątroba 10, Czerwonka 19; Zaguła 7, Ziółko, Jędrzejewski 16, Krzywdziński 6, Warszawski 8.

Basket Hills: Zub 6, Mamcarczyk 6, Łukasiak 16, Kozaczka 17, Koćma 3; Janicki 0, Szybowicz 6, Adamus 3, Fenrych, Rejowski, Wróbel, Medel 9.