wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Co miasto Rzeszów przygotowuje na Dzień Kobiet? Będzie koncert, specjalny autobus z niespodziankami oraz bazar modowy!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszów przygotowuje się na spektakularną celebrację Dnia Kobiet, pełną atrakcji dostosowanych specjalnie dla Pań. Po fenomenalnym przyjęciu pierwszej edycji Rzeszowskiego Dnia Kobiet w ubiegłym roku, organizatorzy postanowili uczynić tegoroczne wydarzenie jeszcze bardziej niezapomnianym dla mieszkanek Rzeszowa.

  Zabytkowy Jelcz na Trasie „0”

  8 marca, między godziną 7:00 a 11:00 oraz 14:00 a 17:00, zabytkowy Jelcz z MPK Rzeszów zawita na trasę linii „0”. Po rozpoczęciu z Dworca Lokalnego w Rzeszowie, zabytkowy autobus przewiezie pasażerki przez malownicze zakątki miasta. Co sprawi, że ten kurs będzie wyjątkowy? Przede wszystkim, podróż będzie bezpłatna, a uczestniczki będą miały szansę na liczne niespodzianki, które uczynią dzień niezwykłym.

  Podczas podróży zabytkowym autobusem, panie będą otoczone atmosferą radości i pozytywnej energii, a niespodzianki sprawią, że ta podróż będzie unikalnym przeżyciem.

  Koncert Bartka Grzanka w Rzeszowskich Piwnicach

  O godzinie 20:00 tego samego dnia, wszystkie panie są serdecznie zaproszone do Rzeszowskich Piwnic na koncert Bartka Grzanka z zespołem. To wydarzenie będzie nie tylko okazją do wysłuchania niepowtarzalnych brzmień, ale także do promocji najnowszej płyty artysty zatytułowanej „Grzanek”. Warto podkreślić, że wstęp na koncert jest całkowicie bezpłatny, co pozwala każdej zainteresowanej osobie doświadczyć magii muzyki w wyjątkowym miejscu.

  Bartek Grzanek, charyzmatyczny gitarzysta i wokalista o wyjątkowej barwie głosu, doskonale łączy partie gitary oparte na feelingu i ekspresji z pełnym emocji śpiewem. Jego styl, choć zróżnicowany, wypełniony jest wpływami różnych gatunków muzycznych, takich jak country, rock czy soul. Przede wszystkim jednak, Grzanek emanuje prawdziwym, rasowym bluesem, który wciąga słuchacza w wyjątkowy świat dźwięków.

  Debiutował w 1998 roku jako gitarzysta w zespole country – Colorado Band, zdobywając uznanie i pokazując swoje wszechstronne talenty muzyczne. Od tego czasu zdobywał nagrody, brał udział w prestiżowych festiwalach bluesowych i dzielił scenę z takimi gigantami jak Placebo, Dave Gahan czy Budgie.

  Modowy Bazar w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury

  A to nie koniec atrakcji! 9 marca w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury odbędzie się Modowy Bazar, gdzie panie będą mogły zakupić odzieżowe perełki z drugiej ręki oraz biżuterię hand-made. Dodatkowo, stylistka będzie udzielać porad dotyczących stylizacji, pomagając stworzyć kompleksowe zestawy z dostępnych na bazarku ubrań. To doskonała okazja, aby odkryć nowe inspiracje modowe i cieszyć się zakupami w wyjątkowej atmosferze.

  Rzeszowski Dzień Kobiet 2024 to nie tylko dzień pełen muzyki i stylu, ale także okazja do wspólnego świętowania, inspiracji i pozytywnej energii. Zaplanujcie już teraz udział w tych wyjątkowych wydarzeniach!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com