środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Rzeszowskim Juwenaliom towarzyszy konkurs muzyczny „Kill me with the MUSIC”, do którego możesz się zgłosić! Masz tylko na to 5 dni!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Razem z 29. edycją Rzeszowskich Juwenaliów, które startują między 10 a 11 maja 2024 roku, rusza także konkurs dla utalentowanych muzycznie studentów. Po raz 8. organizowany jest Studencki Konkurs Piosenki „Kill me with the MUSIC”. Te dwie imprezy stanowią nieodłączną część akademickiego święta rzeszowskich studentów.

  W konkursie tym mogą wziąć udział studenci z naszego regionu, ale nie tylko, którzy do 26 lutego, prześlą swoje zgłoszenie razem z dołączonym materiałem video, które pokazuje muzyczny talent danego kandydata. A o werdykcie jury, wszystkie zgłaszające się osoby dowiedzą się 11 marca. Wtedy też wybrani, najlepsi wokaliści zostaną zaproszeni na występ na Gali Finałowej, 20-go marca w auli V1 Budynku V Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. A zwycięzca konkursu zaśpiewa na Rzeszowskim Rynku oraz na Scenach Miasteczka Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, podczas trwania juwenaliów.

  Formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić razem z regulaminem, dostępne są na stronie internetowej  – https://ssprz.prz.edu.pl/kill-me-with-the-music-2024/.

  Warto wspomnieć, że organizatorem wydarzenia jest Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej. Udział w całym konkursie jest całkowicie darmowy. A do niego mogą się zgłosić zespoły muzyczne, których członkowie mają więcej niż 16 lat, w skład których wchodzi od 2 do 7 osób. Po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu się do finału, zespoły mają przesłać na adres mailowy – killme@ssprz.pl plik wideo z utworem, które ma w planie zaprezentować podczas konkursu. A występ nie może przekraczać 10 minut.

  Wydarzenie to ma na celu promocje talentów wśród środowisk akademickich, konfrontacje ich oraz pokazanie się na dużej scenie.

  Na pewno jeśli ładnie śpiewasz, warto zgłosić się do całego konkursu. To wspaniała szansa oraz okazja do tego, by twój muzyczny talent ujrzał światło dzienne.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com