środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Potrącenie na oznakowanym przejściu dla pieszych w Krośnie

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Na ulicy Bieszczadzkiej w Krośnie doszło do zdarzenia drogowego, Kierujący 34-letni mężczyzna kierujący Audi potrącił kobietę, która przechodziła przez jezdnię. Poszkodowana, została przetransportowana do szpitala. Policja prowadzi dochodzenie w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia.

  We wtorek 20 lutego około godziny 5.30 na ulicy Bieszczadzkiej w Krośnie miało miejsce potrącenie na przejściu dla pieszych. Wstępne ustalenia wskazują, że 34-letni kierowca audi, poruszając się w kierunku Miejsca Piastowego, potrącił kobietę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Poszkodowana, doznając poważnych obrażeń, została przewieziona do szpitala w Krośnie.

  W związku z naruszeniem przepisów ruchu drogowego, policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy. Dodatkowo, od mężczyzny pobrano próbkę krwi do laboratoryjnej analizy, aby sprawdzić zawartość alkoholu i substancji odurzających w jego organizmie. Dochodzenie w sprawie trwa, a funkcjonariusze starają się dokładnie wyjaśnić wszystkie okoliczności potrącenia

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com