środa, 17 lipca, 2024
+

  PRIME ORCHESTRA z Ukrainy wystąpi w rzeszowskiej filharmonii już w marcu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wiosną 2024 roku, utalentowana ukraińska orkiestra crossover, PRIME ORCHESTRA, zainauguruje nową odsłonę swojego tournée po europejskich miastach. Tym razem zaskoczą widzów niezwykłym programem – ROCK SYMPHO SHOW! Data, którą warto odnotować w kalendarzu, to 13 marca, godzina 19:00, w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie.

  ROCK SYMPHO SHOW to spektakl muzyczny pełen energii, jasności i mocy. Orkiestra przygotowała ekskluzywne covery światowych przebojów rockowych, nadając im nowe, symfoniczne brzmienie. To wyjątkowa okazja dla widzów, aby odkryć nieznane aspekty swojej ulubionej muzyki i napełnić się pozytywną energią.

  W programie znajdziemy interpretacje utworów takich ikon jak DEEP PURPLE, KISS, QUEEN, THE BEATLES, METALLICA, AC/DC, THE PRODIGY, NIRVANA, DEPECHE MODE, IMAGINE DRAGONS, COLDPLAY i wielu innych. Zespół PRIME ORCHESTRA, złożony z utalentowanych muzyków, wokalistów, potężnego zespołu rockowego, wirtuoza efektów dźwiękowych DJ i charyzmatycznego dyrygenta, stworzy unikalną atmosferę, pełną dynamiki i pasji.

  Fenomen PRIME ORCHESTRA zaczęto dostrzegać w przestrzeni muzycznej i koncertowej w 2014 roku. Orkiestra crossover, innowacyjna i wciągająca, szybko stała się liderem w kategorii Sympho Show. W ciągu 10 lat istnienia stworzyła 20 programów i zagrała ponad tysiąc koncertów na różnych scenach świata.

  Jednak PRIME ORCHESTRA to nie tylko znakomita grupa muzyczna. To również patrioci i dobroczyńcy, którzy nie zostawiają swojej ojczyzny samej sobie. Od maja 2022 roku, kiedy to musieli ewakuować się z Charkowa z powodu ciągłych ostrzałów, koncertują na rzecz Ukrainy w różnych miastach Europy. Podczas występów opowiadają o osobistych doświadczeniach, pokazując okropności wojny, i zachęcają do pomocy. PRIME ORCHESTRA aktywnie zbiera fundusze i przekazuje pomoc materialną dla osób poszkodowanych w wyniku konfliktu.

  Do tej pory zorganizowano zbiórki pieniędzy, wysyłając dziesiątki ton żywności, 50 generatorów dla mieszkańców obszarów dotkniętych wojną, sprzęt medyczny, ubrania, lekarstwa i wiele innych potrzebnych rzeczy. Orkiestra zakupiła karetki pogotowia, autobusy, sprzęt medyczny dla ośrodków rehabilitacyjnych, pomaga również organizacjom ratującym zwierzęta.

  W 2024 roku PRIME ORCHESTRA kontynuować będzie swoją misję charytatywną, zbierając środki na szpitale polowe, sprzęt rehabilitacyjny i transport ewakuacyjny. Ich koncerty to nie tylko wspaniała rozrywka, lecz także forma wsparcia, solidarności i misji pomocy Ukrainie.

  Dyrygent PRIME ORCHESTRA, Denys Doroshenko, podsumowuje ich zaangażowanie: „Nie tylko gramy muzykę, my opowiadamy historie. Chcemy, aby nasze występy były nie tylko rozrywką, ale także inspiracją, wsparciem, solidarnością, misją”.

  Dołączcie do PRIME ORCHESTRA na ich ROCK SYMPHO SHOW, aby doświadczyć niezapomnianych emocji, oddać hołd muzyce i wesprzeć Ukrainę w jej trudnych chwilach.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com