środa, 21 lutego, 2024
+

  Malujesz? Robisz rękodzieło? Podziel się z innymi swoimi pasjami w rzeszowskiej bibliotece!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Podziel się swoją pasją z innymi. Jeśli malujesz obrazy, wykonujesz swoje ciekawe rękodzieło, może robisz piękne zdjęcia, albo zbierasz kamienie szlachetne? I wiele, wiele innych? Rzeszowska biblioteka zaprasza na pierwszą taką wystawę, które nazywa się „Pasje naszych czytelników”. A odbędzie się ona od 12 lutego, czyli od najbliższego poniedziałku br.. Pierwsza wystawa będzie związana z malarstwem. Jeśli zatem malujesz piękne obrazy i chcesz się nimi podzielić, pragniesz, aby ujrzały światło dzienne i  chcesz, aby ktoś możliwe, że dostrzegł twój talent – koniecznie zgłoś się!

  A jeśli chcesz zobaczyć te piękne malunki, wybierz się do biblioteki, w oddziale na Solarza 9a, przy filii numer 20, w Rzeszowie. Tam też stanie wystawa właśnie obrazów malowanych farbami na płótnie przez właśnie czytelników. Może to będzie wspaniała okazja do tego, by ktoś w końcu odkrył twój talent, którego wcześniej nie pokazałeś bądź pokazałaś światu?

  W rzeszowskiej bibliotece odbędzie się zatem pierwsze takie wydarzenie. Cała inicjatywa polega na tym, że jednym słowem dzielisz się z innymi swoimi zainteresowaniami. Cała akcja będzie trwała jeszcze długo, więc nie musisz się obawiać, że nie zdążysz zaprezentować swojego hobby. To będzie cykliczna akcja, więc będzie organizowana jeszcze wiele, wiele razy. A jeśli masz jakieś pytania, zatelefonuj do biblioteki, albo napisz maila, by rozwiać wszelkie swoje wątpliwości. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie internetowej rzeszowskiego WiMBP.

  Pierwsza odsłona akcji to prezentacja pod hasłem „Wystawa jednego obrazu”. Będzie to zbiór kilkunastu własnoręcznie wykonanych obrazów różnymi technikami. A wystawa dostępna będzie w godzinach otwarcia biblioteki. Zgłoś się koniecznie, dołącz i podziel się swoją pasją – zachęcają organizatorzy.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com