środa, 21 lutego, 2024
+

  Kino za Rogiem Cafe zaprasza 14 lutego, w Walentynki! Oprócz filmów będzie też koncert!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Kino za Rogiem Cafe, które znajduje się przy ul. Świętego Mikołaja 6 w Rzeszowie przygotowało ofertę specjalną na Walentynki! Będzie pokazanych w tym dniu wiele specjalnych filmów, ale to oczywiście nie wszystko. Późnym wieczorem, o godzinie 20:00 kino zaplanowało koncert pod nazwą Flamenco Romántico w wykonaniu Miguela Szuby. A oprócz tego, wizyta w takim kinie to wspaniała okazja na spędzenie walentynkowej randki. Obojętnie jednak, czy masz kogoś, czy jesteś singlem – wybierz się albo z osobą towarzyszącą – z przyjacielem, chłopakiem, dziewczyną, a nawet w samotności i wspaniale świętuj ten dzień. Kino zaprasza także na kawę do kawiarni, na gry w planszówki.

  Jakie filmy puści kino, w najbliższą środę?

  O godzinie 10:30 będzie to tytuł „Uprowadzona księżniczka”, o 12:30 – „Książę Czaruś”. Popołudniu, o 14:30 kino pokaże film pt. „Skołowani”, z kolei o 16:30 – „Plan na miłość” – premierowo w Kinie za Rogiem Cafe. Dalej, a o 18:30 będzie to pozycja filmowa „SZEŚĆ KOBIET DLA ZABÓJCY Sei donne per l’assassino (Mario Bava, 1964)”. A na koniec tego dnia, wieczorem odbędzie się koncert, o godzinie 20:00, na którym zaprezentuje się Miguel Szuba, który to wykona koncert pod nazwą „Flamenco Romántico”. Bilety na ten występ kosztują 50 zł od osoby.

  Kim jest artysta, który wystąpi?

  Miguel Szuba, polski artysta, wciela się w świat muzyki intuicyjnej i improwizowanej, posługując się gitara, cajónem (ka-honem) i fletami etnicznymi. Jako pasjonat i człowiek renesansu, nie tylko oddaje się muzyce, lecz również tworzy drewniane rękodzieło, nieustannie zgłębiając tajniki lutnictwa. Jego unikalny styl gry łączy elementy flamenco, jazzu, folku i muzyki klasycznej, tworząc szeroko pojętą world music. Dzięki spektakularnej technice live loopingu, widzowie mają przywilej zobaczenia i usłyszenia artysty, który równocześnie gra na kilku instrumentach, komponując pełnowymiarowe, wielowarstwowe utwory. To nie tylko koncert, lecz również szansa na poznanie artysty jako twórcy, posiadającego zdolność tworzenia muzyki w locie i łączenia różnych stylów muzycznych w jedno, co przynosi niesamowite efekty dźwiękowe i artystyczną ekspresję.

  Prezentujemy cały repertuar do 15 lutego na filmy w Kinie za Rogiem Cafe!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com