środa, 21 lutego, 2024
+

  Za nami jubileuszowe, 20. Podkarpackie Targi Ślubne. Jacy wystawcy czekali na przyszłych małżonków?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Na początku lutego, odbyły się jubileuszowe, bo 20. Podkarpackie Targi Ślubne. Jak co roku, na wszystkich przyszłych małżonków czekało wiele wspaniałych atrakcji, ale przede wszystkim ogromna liczba wystawców, która przyciągnęła po prostu tłumy. W jednym miejscu, na Podpromiu znalazło się po prostu wszystko, co potrzebne jest do zaplanowania ślubu oraz wesela.

  Na narzeczonych czekało wielu przedstawicieli z różnych firm. Wszystkiemu przyświecał jeden ważny cel – pomoc w zorganizowaniu takiej ceremonii. Moment zawarcia ślubu, sakramentu małżeństwa oraz tym samym wesela, jest jedną z najważniejszych chwil w całym życiu. Dobrze byłoby, gdyby cała jego organizacja przebiegła sprawnie, bez zbędnych stresów, czy też nerwów oraz aby para ze wszystkim zdążyła na czas. Zdobyte wizytówki od wystawców z prezentowanymi usługami na pewno ułatwią ten cały proces.

  A targi te odbyły się 4 lutego 2024 roku, w Rzeszowie, na hali Podpromie. W jednym miejscu znalazło się wielu wystawców, przedstawicieli takich branż, jak fotografowie, jubilerzy z obrączkami, dekoratorzy sal weselnych, zespoły muzyczne, salony sukien ślubnych, kamerzyści, floryści, hotelarze, wystawcy z przepiękną biżuterią ślubną, oferta restauracji, sal weselnych, didżeje, obsługa barmańska, drukarnie z ofertą różnych motywów zaproszeń na ślub, czy podziękowań dla gości, oraz wiele, wiele innych wystawców czekających na klientów. Były też biura podróży oferujące wycieczki poślubne, oferty pojazdów, którymi para ma dojechać na ceremonię ślubną oraz wesele. Także w ofercie były szkoły tańca, ucząca i przygotowująca pierwszy taniec młodych, oferty gastronomiczne oraz cateringowe, cukiernie, prezenty ślubne, studia makijażu, wizażu oraz fryzjerskie. Nawet obecne były na targach studia kosmetyczne oferujące zabiegi z medycyny estetycznej.

  Dodatkową atrakcją podczas targów były wyjątkowe pokazy mody które co roku cieszą się dużym zainteresowaniem wśród wszystkich odwiedzających to miejsce par.

  Cała branża ślubna w jednym miejscu, porady specjalistów, najnowsze kolekcje i trendy, różnorodność ofert a przede wszystkim możliwość bezpośrednich rozmów na pewno pomogła przyszłym małżonkom w tym wszystkim się odnaleźć, sprawdzić oferty wystawców i na któreś z nich się zdecydować. A dla konkretnych firm takie targi są wspaniałą okazją do promocji i oczywiście zdobycia nowych klientów!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com