środa, 21 lutego, 2024
+

  Początek marca zapowiada się w Rzeszowskim Inkubatorze modnie! Oprócz bazaru z ubraniami, będzie też dostępna na miejscu stylistka!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowski Inkubator Kultury zaprasza do siebie, do budynku przy ul. Jagiellońskiej 24 na „MODOWY BAZAR W RIKU”. Wydarzenie odbędzie się 9 marca, o godzinie 11:00 do 16:00, a organizatorzy już teraz zachęcają do tego, by zarezerwować tę datę w swoim kalendarzu. To wspaniała okazja do tego, by zdobyć modowe perełki z drugiej ręki, ale też, by coś sprzedać. Wystawcy, ze swoimi ubraniami, dodatkami i akcesoriami modowymi będą mogli coś sprzedać. A wszystko to w duchu ekologicznej idei zero waste, która zakłada wykorzystanie używanych rzeczy ponownie.

  Kilka informacji odnośnie wystawców

  Na zgłoszenia, aby zostać wystawcą na „bazarku modowym” RIK czeka do 24 lutego. Masz w domu niepotrzebne ubrania, czy też biżuterię? Wyślij maila pocztą elektroniczną na adres ppastuszka@estrada.rzeszow.pl wpisując w tytule „Modowy Bazar w RiK-u”. W wiadomości mailowej, muszą się znaleźć twoje informacje, między innymi – twoje imię oraz nazwisko, twój numer telefonu, informację, czy masz swój wieszak na ciuchy, a może chcesz ubrania zaprezentować na zapewnionym przez organizatorów stole? Podaj także koniecznie orientacyjną ilość przedmiotów, które wystawiasz na sprzedaż, a do tego minimum pięć zdjęć ubrań, które chcesz zhandlować. Do tego zapowiadamy, że wystawcami są wyłącznie osoby pełnoletnie. A prócz ubrań, możesz sprzedać także biżuterię, torebki, obuwie, czapki, szale paski itd. Do tego, wszystkie rzeczy muszą być czyste i w dobrym stanie, bez dziur, plam, zniszczeń itp. Po zgłoszeniu się, czekaj na odpowiedź zwrotną, pamiętając, że liczba wystawców jest ograniczona!

  Swój udział w bazarku modowym, potwierdzisz, jeśli zostaniesz wybrany, wniesieniem drobnej opłaty, w wysokości 20 zł, na konto Estrady Rzeszowskiej. Pieniądze są bezzwrotne i zostaną przeznaczone na organizację całego wydarzenia.

  Więcej informacji, znajdziesz wchodząc pod link – https://estrada.rzeszow.pl/wydarzenia/modowy-bazar-w-rik-u,wydarzenie1278/?tytul&fbclid=IwAR3xrDfmLxNDnNlIAdbSXqiIVV_1puXm0IAgblLWtkbRZD-x1BlxrlKAnxM.

  Oprócz tego, na wszystkich uczestników oraz gości będzie czekać stylistka modowa, która podpowie wszystkim chętnym, w czym wyglądają dobrze! Takie konsultacje będą oczywiście darmowe, a podczas trwania wydarzenia, fachowiec od mody podpowie ci, co kupić, a może nawet stworzy z ubrań wystawców stylizacje dla ciebie?

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com