poniedziałek, 4 marca, 2024
+

  Małgorzata Jarosińska-Jedynak powołana na stanowisko wiceprezesa Portu Lotniczego Rzeszów – Jasionka

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Od 1 lutego 2024 roku Małgorzata Jarosińska-Jedynak zajmuje stanowisko wiceprezesa Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

  Absolwentka inżynierii środowiska oraz studiów podyplomowych z bezpieczeństwa i higieny pracy na Politechnice Rzeszowskiej, Małgorzata Jarosińska-Jedynak, odnosiła sukcesy w różnych instytucjach, w tym w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim i Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, gdzie pełniła funkcję dyrektora Departamentu Wspierania Przedsiębiorczości.

  W listopadzie 2018 roku premier Mateusz Morawiecki powołał ją na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Rok później awansowała na stanowisko ministra funduszy i polityki regionalnej, stając się częścią rządu. W 2020 roku objęła stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, pracując w randze ministra do końca ubiegłego roku.

  Przez całą swoją karierę zawodową aktywnie wspierała rozwój województwa i kraju, koncentrując się na wsparciu przedsiębiorczości i realizacji kluczowych inwestycji mających wpływ na poprawę jakości życia mieszkańców. Posiada specjalistyczną wiedzę w zakresie pozyskiwania środków europejskich oraz zarządzania projektami inwestycyjnymi.

  Obecnie, od 1 lutego 2024 roku, Małgorzata Jarosińska-Jedynak pełni funkcję wiceprezesa Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, współtworząc zarząd obok prezesa Adama Hamryszczaka i drugiego wiceprezesa Bartosza Górskiego.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com