poniedziałek, 4 marca, 2024
+

  W lutym odbędzie się potańcówka dla seniorów. Obowiązują bezpłatne wejściówki, do odebrania 6 lutego!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszów zapowiada niezapomnianą potańcówkę dla seniorów, zorganizowaną przez Prezydenta Miasta Konrada Fijołka oraz Rzeszowski Dom Kultury. Wydarzenie odbędzie się 10 lutego 2024 roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych przy ulicy Hetmańskiej 45a w godzinach 17:00-21:30.

  Zachęcamy mieszkańców Rzeszowa powyżej 60 roku życia do wzięcia udziału w tej wyjątkowej imprezie, której celem jest integracja seniorów i wspólne spędzenie czasu. Ograniczona liczba miejsc sprawia, że wstęp możliwy jest tylko na podstawie bezpłatnych zaproszeń, które można odbierać w dniu 6 lutego 2024 roku w godzinach 10:00-12:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Dąbrowskiego przy ul. Dąbrowskiego 17.

  Potańcówka będzie miała charakter bezalkoholowy. Seniorzy są zachęcani do przynoszenia własnych napojów i przekąsek, aby uczynić wieczór jeszcze bardziej przyjemnym. To doskonała okazja do tańca, rozmów i wspólnego spędzania czasu w serdecznej atmosferze.

  Zapraszamy seniorów do udziału w tej wyjątkowej potańcówce, gdzie spotkacie przyjazne twarze i stworzycie wspomnienia, które pozostaną na długo w sercach. Odbierzcie swoje bezpłatne zaproszenia i dołączcie 10 lutego, by wspólnie celebrować radość i przyjaźń!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com