czwartek, 29 lutego, 2024
+

  Spotkaj się z autorką książek oraz blogerką literacką – Pauliną Molicką już niedługo w Tyczynie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już za niedługo, przy bibliotece w Tyczynie, w saloniku literackim Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej gościć będzie autorka bestsellerów, ale też znana blogerka literacka – młoda utalentowana szczególnie jeśli chodzi o pisanie powieści Paulina Molicka. Wybierz się już 8 lutego, 2024 roku, o godzinie 16:30  na spotkanie z powieściopisarką, która ma na swoim koncie wiele książek, a jej ostatnia, która powstała w 2023 roku, przeszło rok temu nosi nazwę „Księgarenka na Miłosnej”. To historia o Oli, która pracuje w tytułowej księgarni z wątkiem romantycznym w tle, a motywem przewodnim książki, jednocześnie mottem jest to, by podążać właśnie za marzeniami i nie bać się ich spełniać.

  O czym jest powieść?

  Całym życiem trzydziestoletniej Oli jest Księgarnia na Miłosnej. Gdy dowiaduje się, że jej ukochane miejsce pracy ma zostać sprzedane, wpada w panikę. Nową właścicielką księgarenki zostaje urocza starsza pani Aniela. Kobieta od razu nawiązuje więź z Olą i proponuje jej wspólny weekend nad morzem. Podczas wyjazdu niespodziewanie dołącza do nich wnuk staruszki – przystojny adwokat Filip. W międzyczasie Ola poznaje Janka, który jest lekarzem. Ich przypadkowe spotkania, prowokowane przez labradora Herosa stają się podejrzanie częste… Przyzwyczajona do życia w samotności Ola nie umie sobie poradzić w sytuacji, gdy rywalizuje o nią dwóch mężczyzn. Jej jedyną powierniczką jest Zosia – szalona fotografka, która namawia dziewczynę do otwarcia się na nowe. Ciepła opowieść o tym, że czasem szczęście czeka tuż za rogiem. Wystarczy tylko odważyć się po nie sięgnąć.

  Kim jest autorka książki?

  Paulina Molicka z wykształcenia polonistka, z zawodu copywriterka, z zamiłowania książkoholiczka. Romantyczna dusza, która jako czytelniczka chętnie sięga po kryminały i powieści z historią w tle. Pije litrami herbatę, chadza do teatru i ogląda seriale. Od 2015 roku prowadzi blog „Recenzje Dropsa Książkowego”, na którym dzieli się opiniami o przeczytanych książkach. Gdy nie czyta, tworzy opowieści obyczajowe.

  A sama autorka, Paulina Molicka dostępna jest także w social mediach:

  FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100092420306742

  IG: https://www.instagram.com/dropsksiazkowy/

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com