piątek, 1 marca, 2024
+

  Możesz zgłosić się do pracy przy organizowaniu Festiwalu Wschód Kultury, który odbędzie się końcem czerwca bieżącego roku!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Estrada Rzeszowska ogłosiła niedawno temu nabór na stanowisko koordynatora Festiwalu Europejski Stadion Kultury (Wschód Kultury), który odbędzie się i zaplanowany jest od 21 do 23 czerwca 2024 roku. Będziesz odpowiedzialny najogólniej mówiąc za organizację tego festiwalu. Jeśli jesteś dobrze zorganizowany, lubisz pracować przy kulturze, sztuce oraz wszystkim co jest z tym związane, dodatkowo jesteś absolwentem którejś uczelni na kierunku humanistycznym lub artystycznym, masz już jakieś doświadczenie w prowadzeniu różnych imprez czy też eventów, znasz dobrze angielski i jesteś dyspozycyjny – zgłoś się, przesyłając potrzebne dokumenty, na adres elektronicznej skrzynki pocztowej, podanej dalej.

  Europejski Stadion Kultury to największa taka impreza w naszym regionie, ale też i jedna z ważniejszych w całej Polsce. Na Podkarpaciu, organizowana jest już od kilkunastu ładnych lat. Zrzesza przede wszystkim artystów, którzy w tym czasie, przez kilka dni końcem czerwca koncertują, tańczą, malują, przedstawiają spektakle teatralne czy performance, oraz oczywiście ogromną publiczność. Warto podkreślić, że udział w całym wydarzeniu jest na ogół darmowy. Do tej pory w Rzeszowie koncertowali Daria Zawiałow, Viki Gabor, Justyna Steczkowska, Ania Rusowicz oraz wiele, wiele innych popularnych, największych polskich gwiazd w kolektywie z artystami pochodzącymi zza naszych wschodnich granic. Jest to zatem jedna z większych organizowanych imprez, szczególnie na Podkarpaciu. Łączy muzykę, z teatrem, fotografią, tańcem, filmem, czy sztuką wizualną. A aby wszystko to zorganizować potrzebne są do tego osoby, które potrafiłyby odnaleźć się w roli koordynatorów tego festiwalu.

  Estrada Rzeszowska szuka osoby samodzielnej, kreatywnej, także z własnymi pomysłami, które będzie realizować. A to, co oferuje to umowę zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie, godziny pracy dostosowane do twoich możliwości, a także pracę w zespole z ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje. Jeśli szczególnie masz już jakieś doświadczenie w prowadzeniu na przykład międzynarodowych projektów, potrafisz poradzić sobie z wielowymiarową pracą, umiesz obsługiwać pakiet MS Office oraz urządzenia biurowe, a także tworzyć teksty i czujesz, że dałbyś radę poradzić sobie i odnaleźć się w takich zadaniach – zgłoś się.

  W tym celu, prześlij swoje CV. Potrzebna będzie także pisemna koncepcja realizacji festiwalu, czyli na maksymalnie dwóch stronach A4 wypisz swoje pomysły na to, co mogłoby zostać zorganizowane w ramach Wschodu Kultury w tym roku. Do tego dołącz kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje, doświadczenie. Wszystkie te dokumenty prześlij na adres mailowy sekretariat@estrada.rzeszow.pl, uwaga – do jutra (19 stycznia 2024)! Koniecznie dopisz w wiadomości adnotację „Koordynator festiwalu Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury 2024.” Estrada skontaktuje się z wybranymi osobami.

  Dodajemy, że do obowiązków osoby wybranej na to stanowisko będzie kompleksowa organizacja całego festiwalu, kreowanie programu artystycznego na festiwal, planowanie oraz zajmowanie się budżetem poszczególnych działań, negocjowanie warunków współpracy, sporządzanie różnych umów czy innych dokumentacji, kontakt z artystami oraz z innymi osobami, które będą zaangażowane w cały festiwal. Także przyszły kandydat do takiej pracy będzie promował to wydarzenie na różny sposób, a także poszukiwał sponsorów czy też partnerów.

  Estrada Rzeszowska zaprasza do aplikowania. Pospiesz się, ponieważ masz na to tak naprawdę bardzo niewiele czasu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com