poniedziałek, 4 marca, 2024
+

  Już w tę niedzielę, dom kultury w Głogowie Małopolskim zaprasza serdecznie na koncert, na którym wystąpi wielu artystów z okolicy!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przed nami wyjątkowe wydarzenie w Głogowie Małopolskim. Odbędzie się „Gminny Wieczór Kolęd”, na którym wystąpi naprawdę wielu wybitnych artystów – czy to młodszych czy też starszych, razem z orkiestrami i osobami, które grają na różnych instrumentach. Wszyscy, którzy wystąpią już za kilka dni na scenie, w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Domu Kultury im. F. Kotuli właśnie w Głogowie, pochodzą albo z samej miejscowości, albo z okolic i bardzo ciężko szlifują swój kunszt muzyczny oraz wokalny, coraz bardziej doskonaląc się w śpiewie czy też w grze. Wszyscy artyści, którzy wystąpią przygotowują bogaty program artystyczny.

  Kto wystąpi, już w nadchodzącą niedzielę, 14 stycznia 2024 roku, o godzinie 14:30 (o tej porze rozpocznie się całe widowisko). Przyjdź punktualnie, by nie przegapić żadnego z wsytępów!

  A na scenie, zagrają i zaśpiewają, lub po prostu wystąpią – Gminna Orkiestra Dęta (MGDK Głogów Małopolski), Karolina Woś z Gminnej Orkiestry Dętej (MGDK, MGDK Głogów Młp.), Chór „Cantus Niwa” (Parafia Św. Józefa, MGDK Głogów Młp.), Żeński Chór Kameralny Rosarium (Wysoka Głogowska), Zespół Artystyczny (SP Rudna Mała), Grupa Wokalna ZPiT „Hanka” i Kapela „Hanka” (MGDK Głogów Młp.), Zespół Wokalny (SP Przewrotne), Grupa Kangurki (NP „Słoneczny Zakątek” Głogów Młp.) , Julia Bajek, Wiktoria Pawliszak, Maja Jucha (ZS Budy Głogowskie), Aleksandra Szyszka (SP Głogów Młp.) , Klaudia Chmura (SP Głogów Młp.),  Oliwia Drómla (SP Głogów Młp.), Grupa Wokalna (ZS Wysoka Głogowska), duet Jagoda Lubas i Iga Furgała, Zuzanna Rusin, Męski Chór „Gloria” (Wysoka Głogowska, MGDK Głogów Młp.).

  Wszyscy organizatorzy razem z artystami zapraszają serdecznie do licznego przybywania. Kończy się pomału koncertowanie w klimacie świąt Bożego Narodzenia. Dlatego też, będziesz mieć wspaniałą okazję posłuchać jeszcze kolęd oraz pastorałek, czy też piosenek świątecznych.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com