niedziela, 25 lutego, 2024
+

  Przed nami druga edycja MARKETU ŚWIĄTECZNEGO ART. Znajdziesz tam prawdziwe perełki w stylu vintage, ale nie tylko!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  MARKET ŚWIĄTECZNY ART powraca w wyjątkowym, szczególnym, świątecznym stylu! Organizatorzy zapraszają do licznego przybywania na Plac Śreniawitów 7, do Rzeszowa, już w zbliżającą się niedzielę – 17 grudnia, w godzinach, od 12:00 do 20:00. Na wszystkich czekać będą przepiękne ubrania oraz dodatki, a to wszystko w starym, ale jakże modnym stylu vintage. Do tego będzie można zakupić ceramikę artystyczną, sztukę oraz rękodzieło.

  Wydarzenie to, powinno przyciągnąć nie tylko miłośników tego stylu, ale też wszystkich innych ciekawskich pięknych, przede wszystkim oryginalnych ubrań i różnych akcesoriów, którym warto nadać drugie życie. Zapamiętaj dobrze tę datę i miejsce – czekać będzie na ciebie wspaniała, ciekawa oferta, z której warto skorzystać szczególnie przed nadchodzącymi świętami!

  Już teraz wiemy, że w gronie wystawców pojawi się tego dnia Agnieszka Filipek ART, prezentując przepiękną ceramikę. Do tego, swoją obecność w świątecznym markecie, potwierdził Marcin Pecka, który odpowiedzialny jest za rysunek i grafikę, przynosząc ciekawe prace, które oczywiście będą dostępne do kupienia. Marta Ożóg z kolei wystawi kolaż i odzież, szczególnie tę w stylu vintage. MK Vintage dostarczy na Śreniawitów wyselekcjonowane ubrania vintage. Miody „Od Wujka”, koszulki z autorskimi grafikami i rysunkami od Niko, świece sojowe od Olove to wspaniałe pomysły na prezenty świąteczne, pod choinkę. Te firmy także będą na ciebie czekać! Do tego na organizowanym evencie pojawi się Stowarzyszenie Entropia z produktami ziołowymi, Zuzove z kosmetykami naturalnymi. Będą także do wyboru ozdoby świąteczne i biżuteria od lokalnych twórców.

  Dodatkowo za oprawę świetlną i muzyczną odpowiedzialny będzie Brano Bernár.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com