poniedziałek, 26 lutego, 2024
+

  Rzeszowski Inkubator Kultury, na Jagiellońskiej zaprasza całe rodziny na warsztaty z tworzenia stroików oraz ozdób świątecznych!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dziś popołudniu w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury, na Jagiellońskiej 24 w Rzeszowie odbędą się zajęcia przeznaczone dla rodzin z dziećmi, z tworzenia ozdób oraz stroików w klimacie coraz szybciej nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Organizowane warsztaty zaplanowane są na dzisiaj – 15 grudnia. Rozpoczną się o godzinie 17:15, potrwają półtorej godziny, aż do 18:45. Na tworzenie przepięknych, różnych ozdób świątecznych, zapraszają organizatorzy szczególnie całe rodziny, a ich koszt wynosi 60 zł od jednej pary – czyli jednego rodzica z dzieckiem, które musi mieć ukończone 5 lat.  

  Zapisać się można, wypełniając formularz – https://forms.gle/GncFoXYCJqAShjVw8. Jeśli z jakichś względów, nie dasz rady uczestniczyć w zajęciach, a zapisałeś się – koniecznie poinformuj o tym organizatorów!

  Podczas przedświątecznego spotkania, wszyscy uczestnicy zgłębią tajniki tworzenia przepięknych ozdób, przy wykorzystaniu naturalnych materiałów. Dekoracje świąteczne, wykonywane będą z przede wszystkim darów natury i z tego, co przyroda najpiękniejszego oferuje, z czego tylko można stworzyć ciekawe, ładne, świąteczne dekoracje. Każdy wykona własne, niepowtarzalne kompozycje, które staną się ciekawą ozdobą grudniowych, nadchodzących świąt do domu. Na zajęcia nie trzeba przynosić swoich materiałów – wszystkie zostaną zapewnione przez organizatorów już na miejscu. Co jeszcze będzie na pewno towarzyszyło warsztatom? Wspaniała, przyjemna i świąteczna atmosfera!

  Zajęcia organizuje Pustelnia Rzeszów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com