piątek, 1 marca, 2024
+

  Koncert charytatywny  w ramach akcji „Podkarpackie Dzieciom”, już za dwa dni w Filharmonii!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już teraz zgłoś swój udział w koncercie charytatywnym, który odbędzie się za dwa dni, w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie, 16 grudnia (w sobotę) i rozpocznie się o 17:00. Koncert będzie niezwykły, wyjątkowy i szczególny. Dlaczego? Wydarzeniu przyświeca szczególny cel – zbiórka pieniędzy na zakup mobilnego aparatu USG, który pomoże lekarzom w diagnozowaniu i leczeniu młodych pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie. Kwota, jaką trzeba uzbierać to 200 tys. zł.

  Organizatorzy koncertu, Przewodniczący Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych – marszałek Władysław Ortyl, razem z Fundacją ISKIERKA serdecznie zapraszają do uczestniczenia w imprezie. Wstęp jest darmowy, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy, ponieważ decyduje kolejność zgłoszeń.  Aby potwierdzić swój udział, wejdź na stronę internetową i wypełnij formularz rejestracyjny www.podkarpackiedzieciom.pl/koncert.

  Oprócz zbiórki pieniędzy, prowadzonej podczas trwania koncertu, będzie też zorganizowana loteria fantowa oraz licytacja przedmiotów, przekazanych przez artystów, przedsiębiorców, sportowców, a także różne instytucje publiczne.

  Więcej informacji znajdziesz po adresem – https://www.podkarpackiedzieciom.pl

  Na koncercie zagra Orkiestra Wojskowa z Rzeszowa, która zaprezentuje repertuar największych, kinowych blockbusterów. Do tego wszystkiego, odbędzie się recital Krzysztofa Iwaneczko. Artysta zaprezentuje nie tylko swoje najnowsze utwory, ale też w ramach zbliżającego się Bożego Narodzenia – zaśpiewa piosenki, wpasowujące się idealnie w świąteczny, nadchodzący klimat oraz refleksyjny, radosny nastrój.   

  Kim jest Krzysztof Iwaneczko?

  Krzysztof Iwaneczko (ur. 14 czerwca 1995 w Przemyślu) to  polski wokalista, pianista, kompozytor i autor tekstów, absolwent i wykładowca wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, doktor sztuki, zwycięzca szóstej edycji programu The Voice of Poland (2015).  W 2011 zdobył Grand Prix Festiwalu „Wygraj Sukces”, a w 2012 – Grand Prix Festiwalu School & Jazz. Niedługo po tym rozpoczął współpracę z kompozytorem Bartoszem Chajdeckim w projekcie koncertowym „Czas Honoru”. W 2015 zwyciężył w finale szóstej edycji programu TVP2 The Voice of Poland. Po udziale w konkursie rozpoczął działalność koncertową, prezentując autorski program oraz realizował gościnnie projekty artystów, takich jak Adam Sztaba, Piotr Rubik, Bartosz Chajdecki czy Piotr Nazaruk. 30 lipca 2016 wystąpił przed liczącą 1,6 mln osób publicznością podczas koncertu muzyki chrześcijańskiej Wierzę w Boże Miłosierdzie w Brzegach, wykonując piosenkę „This I Believe”. Koncert odbył się podczas Światowych Dni Młodzieży 2016, został zarejestrowany i wydany na płycie.

  W listopadzie 2018 zaprezentował kolejny autorski projekt koncertowy pt. „Tryptyk Niepodległa”. Współproducentem koncertu jest Adam Lemańczyk, a do współpracy zaprosił artystów, takich jak Kayah czy Sławek Uniatowski. 18 stycznia 2019 wydał debiutancki album studyjny pt. Jestem. W następnym roku wydał album pt. Origami, który nagrał wspólnie z Krzysztofem Herdzinem. W 2021 wystąpił w widowisku telewizyjnym pt. Zakochany Mickiewicz w reżyserii Marcina Kołaczkowskiego. W kwietniu 2023 wydał singiel „Nowy”, który zapowiedział swój kolejny album. W maju z utworem „Miłość” zakwalifikował się do koncertu „Premiery” w ramach 60. KFPP w Opolu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com