sobota, 2 marca, 2024
+

  TEDx, czyli rozmowy na ważne tematy po raz drugi odbędą się w Rzeszowie, tym razem we WSIiZ. Będzie o ekologii, o naszej planecie oraz o klimacie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przed nami już druga edycja TEDx, zorganizowana w Rzeszowie, a odbędzie się ona w najbliższy czwartek, 14 grudnia 2023 roku, od rana do popołudnia. Warto się wybrać, choćby dlatego, że za każdym razem podczas TEDx poruszane są bardzo ważne tematy czy też zagadnienia przez mówców, które mogą wspaniale inspirować, dawać do myślenia, czy też mobilizować do podjęcia konkretnych działań w jakimś kierunku, w dziedzinie.

  Tym razem TEDx odbywać się będzie w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, w Rzeszowie. Pojawi się na spotkaniu aż sześciu prelegentów, którzy przez 4 godziny swojej prezentacji postarają się odpowiedzieć na takie zagadnienia, jak kryzys klimatyczny, wypracowanie jak najbardziej sensownych działań, które będą mogły pomóc naszej planecie, by stała się ona przyjaznym miejscem do życia nie tylko ludzi, ale też dla naszej przyrody oraz środowiska naturalnego.

  Poznaj dokładny program wydarzenia!

  Oficjalne otwarcie rozmów – TEDxRzeszow Countdown odbędzie się o godzinie 11:30. Pierwszym prelegentem będzie Dominik Goos, który już od godziny 11:40 postara się opowiedzieć na temat „Nieoczywiste super moce”. Po krótkiej przerwie wystąpi kolejna osoba, a będzie to Magdalena Teterko-Walczak, która opowie na temat „Epidemii Wstydu”, o godzinie 12:30. O 14:30 wystąpi w języku angielskim Luis Raul Tovar Contrares z materiałem pod nazwą „My journey as an Analog Astronaut”. A o 14:50, na sam koniec wystąpi Urszula Binduga, która odpowie na pytanie – „Czy zioło może dużo?”

  Cały program, razem z sylwetkami prelegentów dostępne są na stronie internetowej – https://wsiz.edu.pl/aktualnosci/drugi-tedx-klimatyczny-w-rzeszowie-juz-w-tym-tygodniu-nie-czekaj-i-zglos-udzial-teraz/?fbclid=IwAR1jMAliE1fnePp_oV_3D4PSL3i-pSsKd4Gn7RErEgZFUqC0FvmSpYcXF20.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com