środa, 21 lutego, 2024
+

  Nietrzeźwy kierowca w Nowosielcu uderzył w bariery na S19

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Trzydziestoletni mieszkaniec Lubelszczyzny zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Kierujący Peugeotem utracił kontrolę nad autem na drodze S19 w Nowosielcu, uderzając w bariery. Badanie wykazało, że mężczyzna miał prawie promil alkoholu we krwi. W wyniku tego incydentu ucierpiała jedna z pasażerek.

  Przed godziną 8 rano policjanci z Niska zostali skierowani na miejsce zdarzenia na drodze S19, w okolicach miejscowości Nowosielec. Na miejscu ustalili, że kierowca osobowego Peugeota, zmierzający w kierunku Rzeszowa, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z bariery energochłonną. W samochodzie, oprócz kierowcy, znajdowały się dwie pasażerki, z których jedna trafiła do szpitala. Badanie wykazało, że kierowca Peugeota był nietrzeźwy. Trzydziestoletni mieszkaniec Lubelszczyzny usłyszał już zarzuty. Oprócz zatrzymania prawa jazdy, został ukarany wysoką grzywną za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

  W ostatnich dniach panują trudne warunki na drogach z powodu śliskiej nawierzchni, co zwiększa ryzyko niebezpiecznych sytuacji w wyniku gwałtownych manewrów. W miniony weekend w naszym powiecie odnotowano kilka zdarzeń drogowych, z których jedno miało miejsce w sobotę rano.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com