wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  Prowadził auto mając dożywotni zakaz będąc pod wpływem alkoholu

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Lubaczowscy policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 55-letniego mężczyznę, który kierował samochodem marki Volkswagen, mając w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu. Po dokładnej weryfikacji w systemach policyjnych ujawniło się, że mężczyzna był objęty dożywotnim zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

  W niedzielę 19 listopada około godziny 22:30 w Lubaczowie, policjanci przeprowadzili kontrolę drogową pojazdu marki Volkswagen. Kierowcę poddano badaniu stanu trzeźwości, które wykazało w jego organizmie ponad 1,6 promila alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach stwierdzono, że mężczyzna był objęty dożywotnim zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydanym przez Sąd Rejonowy w Jarosławiu, oraz decyzją o cofnięciu uprawnień wydaną przez Starostę Lubaczowskiego.

  Teraz 55-letni mieszkaniec gminy Lubaczów będzie musiał odpowiedzieć przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości i naruszenie sądowego zakazu. To przestępstwo grozi mu karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com