piątek, 8 grudnia, 2023
+

  „Jeszcze zanim święta…” czyli koncert w Filharmonii Podkarpackiej z udziałem Andrzeja „Piaska” Piasecznego!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przed nami, już niedługo, bo na początku grudnia do Filharmonii Podkarpackiej przyjedzie Andrzej Piaseczny, by zagrać magiczny, świąteczny koncert. Impreza pod tytułem „Jeszcze zanim święta..” to wyjątkowa uczta muzyczna, podczas której już 3 grudnia, o godzinie 18:00 usłyszymy największe przeboje światowe w świątecznym klimacie, które często grane są w rozgłośniach radiowych w świątecznym, Bożonarodzeniowym okresie. „Piasek” wystąpi razem z Kacprem Dworniczakiem – wybitnym gitarzystą klasycznym, laureatem ponad 40 konkursów ogólnopolskich, jak i międzynarodowych. To będzie trasa świąteczna trasa koncertowa artystów, niezwykłe wydarzenie muzyczne, dla wszystkich osób, które wykupiły wcześniej bilety w cenie 169 zł, dostępne na stronach internetowych:

  https://sklep.ebilet.pl/33214047251857551?fbclid=IwAR39Bt-UlSHEmgC8azmhbb94wadvzddv6pNWpNnyEEglPE2JxL89yrRNhuM

  https://www.eventim.pl/event/andrzej-piaseczny-jeszcze-zanim-swieta-filharmonia-podkarpacka-im-a-malawskiego-17574677/?fbclid=IwAR0FTkU73AUxeTCYtP8eaobGIdC253-yxUj9cTCK96DIKeARLnxxnGIOTqY

  Zapraszamy zatem do zajmowania miejsc, w tym szczególnie magicznym i klimatycznym czasie, na początku grudnia – w okresie kiedy Święty Mikołaj rozdaje wszystkim prezenty, zaczynamy ubierać choinkę i przyozdabiać ją wszystkimi pięknymi dekoracjami. To także moment, w którym za oknem pada śnieg, a z radia słychać świąteczne piosenki.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com